MAGAZİN

Kenan Doğulu'dan Beren Saat'in doğum günü için romantik paylaşım: Seni seviyorum yosun gözlüm

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, eşi Beren Saat'in doğum gününü romantik bir paylaşımla kutladı. 36 yaşına giren ünlü oyuncu Beren Saat'le olan fotoğraflarını paylaşan Kenan Doğulu, "Seni seviyorum yosun gözlüm" dedi.

Kenan Doğulu'dan Beren Saat'in doğum günü için romantik paylaşım: Seni seviyorum yosun gözlüm

Oyuncu Beren Saat, 36 yaşına girdi. 2014 yılında Beren Saat'le dünyaevine giren Kenan Doğulu da eşinin doğum gününü romantik bir mesaj ve fotoğraflarla kutladı.

EvGs7uWXAAopsdE

BEREN SAAT İÇİN ROMANTİK MESAJ!

Beren Saat'le birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram'dan paylaşan Kenan Doğulu, doğum günü mesajında aşkını bir kez daha itiraf etti.

kenanic1

Kenan Doğulu paylaşımında “Seni seviyorum yosun gözlüm. İyi ki doğmuşsun ve yollarımız kesişmiş. Hayat ne kadar zor olursa olsun festivale çeviririz. Güzeller güzeli ruhun hep mutlu ve huzurlu olsun" notunu yazdı.

EvGs7uWXMAIYaNo

EvGs75RWQAMyYbU


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
aşk ikinize verilmicek kadar kutsal birşeydir
KENAN BERENİN TİPİ DEĞİL AMA BİRKERE EVLENDİ GERİ DÖNEMİYOR BERENE CILGIN KOCA LAZIM KENAN O TİP ADAM DEĞİL BENCE ZAR ZOR GİDEN EVLİLİK BU
Ne mutlu samimi ve gerçekse tabi ne mutlu size buna inanmamız için hadi bakalım en az 2 yada 3 çocuk yapın Saatten sonra paraya ihtiyacınız yok gerekte yok zaten çıkın şehirden gidin çok güzel bir köy hayatına hem huzurlu olun hem çocuk büyü için hem o yaşın mutluluğunu yaşayın kenan ve beren kucağınıza da bir bebek veren Allah’a şükür edin
Geri Dön