MAGAZİN

Kenan Işık çok duygulandırdı

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Kenan Işık mesaj gönderdi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Kenan Işık rahatsızlığından sonra bant kayıtlarının da bitmesi ile yapılan ilk programda ünlü sunucu sesi ile geceye damga vurdu.

Tiyatro sanatçısı Kenan Işık, 21 Mart'ta beyin kanaması geçirerek Amerikan Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Yoğun bakımda tedavisi süren Kenan Işık'ın sağlık durumunun netleşmemesi nedeniyle Kim Milyoner Olmak İster'in ne olacağı merak konusuydu. Dün gece yayınlanan programda sunucu koltuğuna Zafer Ergin oturdu.

Kenan Işık sağlığına kavuşana kadar Kim Milyoner Olmak İster'i yakın dostları sunacak. İlk haftanın sunucusu Zafer Ergin oldu.

BEKLE BENİ, DÖNÜP GELECEĞİM

Zafer Ergin'in sunumuyla ekrana gelen yeni bölümde duygu dolu anlar yaşandı. Yeni bölümdeki en dikkat çekici ayrıntı sesli soruda Kenan Işık'ın okuduğu şiir oldu. Seyircilerin duygulandağı anlar dikkatlerden kaçmadı.

Yakın dostunun "Bekle beni, dönüp geleceğim... Bekle beni, bütün gücünle bekle..." sözleriyle duygulanan Zafer Ergin "Kenan'ın bu programda beni yalnız bırakmayacağını, yardımcı olacağını biliyordum. Çok teşekkür ediyorum" dedi.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler