MAGAZİN

Kenan Işık'ın sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme! Eşi haberleri yalanladı

Kenan Işık'ın sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme! Eşi haberleri yalanladı

2014 yılında dengesini kaybedip düşmesi nedeniyle yıllardır yoğun bakımda ve bilinci kapalı şekilde yaşam savaşı veren sanatçı Kenan Işık'tan müjdeli haber geldiği iddia edilmişti. Kenan Işık'ın eşi Beril Işık, DHA'ya yaptığı açıklamada 'durumunda önemli bir değişiklik olmadı' dedi.

Kenan Işık'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan eşi Beril Işık, "Kenan'ın durumunda o zamandan bu yana önemli bir değişiklik olmadı" dedi.

"O ZAMANDAN BU ZAMANA DEĞİŞİKLİK OLMADI"

Beril Işık, son günlerde Kenan Işık'ın sağlık durumuyla ilgili yapılan çıkan haberlerle ilgili yazılı açıklama yaptı. Beril Işık, eşi Kenan Işık'ın durumunda değişiklik olmadığını kaydetti. Beril Işık, "Kenan'ın durumunda o zamandan bu yana önemli bir değişiklik olmadı" ifadesini kullandı.
5fbdeac5c03c0e1438f8e235
Bugün çıkan Günaydın'dan Yüksel Aytuğ'un haberine göre, "Işık artık iletişim kurabiliyor. Uzun süre yardım almadan sandalyede oturabiliyor." denmişti.

KENAN IŞIK'A NE OLMUŞTU?

Spor sonrasında saunaya giren Kenan Işık'ın, sauna sonrasında fenalaşıp dengesini kaybederek, kafasını yere çarptığı öğrenilmiş ve bu nedenle beyin kanaması geçiren Işık haberin kamuoyunca duyulduğu sıralarda ameliyata alınmıştı. Ameliyat oldukça uzun sürerken Işık'ın yıllar sürece yoğun bakım tedavisine başlanacaktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
bazen ölüm daha güzel, yıllardır adamın cektigi cileye bak
çıkmadık candan ümit kesilmez. Rabb.sifasinı versin...
bu zamana kâdr hareketsiz yatma vucunda yarlar oluşturur
Adam uyandığında, geçen süre zarfında dünyada ve Türkiye'de ki olayları yazan bir kitap verseler, okumaya kalan ömrü yetmeyebilir.
Geri Dön