MAGAZİN

Kenan Işık öldü iddialarına, cevap geldi

Sevilen sunucu Kenan Işık hakkında çıkan iddialar hayranlarını ve ailesini üzüyor. Bu iddialar, 'Kenan Işık öldü mü?' sorularının sorulmasına neden oluyor. Kenan Işık'ın sağlık durumunda son gelişmeler haberimizde!

Kenan Işık öldü iddialarına, cevap geldi

Ünlü sunucu Kenan Işık, geçirdiği kaza sonucu ekranlara ara verdi. Geçirdiği beyin kanaması sonucu 1,5 yıldır komada olan usta tiyatrocunun sağlık durumu, sevenleri tarafından merak ediliyor. Özellikle zaman zaman sosyal ve yazılı medyada çıkan "Kenan Işık öldü" haberleri, usta tiyatrocunun hayranlarının telaşlanmasına neden olurken, ailesini üzüyor. Peki,Kenan Işık'la ilgili son durum nedir, öldü mü?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması ile ününe ün katan başarılı tiyatro sanatçısı ve sunucu Kenan Işık'ın sağlık durumu ile ilgili bir gelişme olmadığı öğrenildi. Geçirdiği kazanın ardından 1,5 yıl geçmesine rağmen durumunda bir iyileşmeye olmayan Kenan Işık'ın tedavisine eşi Beril Işık evde devam ediyor. Eşine bir bebek gibi özenle bakan Beril Işık, sosyal medyada sık sık gündeme gelen "Kenan Işık öldü." haberlerine rağmen moralini sürekli yüksek tutuyor. Çıkan olumsuz haberlere inat Kenan Işık'tan iyi haberler bekleyen sevenleri, bugüne kadar henüz iyi bir haber gelmemesi üzerine büyük üzüntü yaşıyorlar.

KENAN IŞIN KOMAYA NASIL GİRMİŞTİ?

Başarılı sunucu Kenan Işık, saunada çıkarken ayağının kayması sonucu başını sert zemine çarpmıştı. Kazanın ardından hemen Amerikan Hastanesi'ne kaldırılan Kenan Işık, hemen ameliyata alınmıştı. Beyin kanaması geçirdiği öğrenilen sunucu, ameliyatın ardından yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı.

KENAN IŞIK KİMDİR?

1947 yılında doğan Kenan Işık, Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başlamış, lise öğrenimini gerçekleştirdiği Ankara'da okurken ise Meydan Sahnesi'ne girmiştir. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Kenan Işık, 1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı olmuştur. Kariyeri süresince çok sayıda tiyatro oyunu yazan usta oyuncu, 1974 yılında Köşe yazarlığı sırasıyla Resmî Gazete (1973-1995), Yeni Yüzyıl (1995-1998), tekrar Resmî Gazete (1998-2000), Yeni Binyıl (2000) ve Akşam (2000-2002) gazetelerinde çalışmıştır. Televizyon ekranlarında başrollerini Gülben Ergen ve Haldun Dormen ile paylaştığı "Dadı" adlı diziyle boy gösteten sanatçı, Türk televizyon programları arasında fenomenler arasına giren Kim 500 Bin İster yarışmasının sunuculuğunu yapmış, değişen yeni adı ile Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yapmaya devam etmiştir.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön