Kendall Jenner'ın aylık geliri 'yok artık' dedirtti!

Kendall Jenner'ın aylık gelirinin 40 milyon dolar olduğu iddia edildi. Jenner, sadece modellikten değil, kardeşi Kylie ile birlikte kurdukları giyim markasından da para kazanıyor.

Dünyanın en çok kazanan modeli unvanına sahip olan Kendall Jenner’a yakın kişilerin iddiasına göre, modelin aylık geliri tam olarak 40 milyon dolar. Yani yaklaşık olarak 228 milyon TL…

14 yaşında başladığı modellik kariyeni sürdüren ve neredeyse her ay Calvin Klein, Stuart Weitzman, Estée Lauder, Marc Jacobs ve Fendi gibi lüks moda etiketleriyle işbirliği gerçekleştirerek sayısız projeye imza atan Jenner, Instagram'da da en çok takip edilen 15 kişiden biri.

Marka işbirliklerini sosyal medya hesabından da yaparak paza kazanan ünlü model, aynı zamanda kardeşi Kylie Jenner ile birlikte kurdukları giyim markasından ve yeni kozmetik markasından da hatırı sayılır bir gelir elde ediyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ne var bizimde gunlugumuz 40 lira
yakışır dünyanın en güzel kadınına
1 aylık maaşının gelirinin 40da 1i benim ömrümü kurtarmaya yeterde artar bile. Başımı sokacak bir ev alabilsem, köyüme bahçeli bir ev yapabilsem daha ne isterim ? Bu arada 28 yaşında bu hayallerle yaşıyorum, çünkü kira ödemekten 4 yılda bıktım :(
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler