MAGAZİN

Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek’in aşkı belgelendi! Hadise ve Kaan Yıldırım gibi...

2.sayfaofficial ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın başrol oyuncuları Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek’in aşk yaşadığı iddiaları yalanlanmıştı. Ancak Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek'in aşkı belgelendi. Kaan Yıldırım ve Hadise'den sonra onların aşkını da köpek ele verdi.

Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek’in aşkı belgelendi! Hadise ve Kaan Yıldırım gibi...

‘Bir Zamanlar Çukurova’nın başrol oyuncuları Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek’in aşk yaşadığı iddia ediliyor. Aşk haberi geçen Ocak ayında da çıkmış, ama Kerem Alışık “Asla böyle bir şey yok” demişti.

askk16313928845c4addaf80a57

Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek'in aşkı Altınbilek'in köpeğe sayesinde belgelendi. Kerem Alışık, Bebek'de Tv100 kameraları tarafından görüntülendi. Alışık, köpeğini gezdiriyordu.

whatsapp_image_2020-05-11_at_15.23.10_2

Ne var ki Kerem Alışık'ın gezdirdiği köpek kısa süre önce adının aşk dedikodularına karıştığı Hilal Altınbilek'in köpeğiydi.

kerem_0

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkını da, Kaan Yıldırım'ın köpeği ele vermişti.

'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde Kerem Alışık (58) Ali Rahmet Fekeli'yi, Hilal Altınbilek (27) ise Züleyha karakterini canlandırıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
ah para ah sen aslanı fareye yar edersn
bizim ülkemizde ünlü kadın ve erkek sanatçı sayısı çok az olduğundan bunlar bir daire içinde birbirleriyle sevgili oluyorlar. bu bayan Alışık'ın kim bilir kaçıncı sevgilisi. Örneğin, Cem Yılmaz onlarca kadınla sevgili oldu. tek meziyetleri bu. Sinema, ses ve tiyatro vs sanatçılarının tek meziyetleri budur. Batıdaki emsallerine asla ulaşamazlar. Onlar üretir bizdekiler sadece sahte aşklar peşinde koşarlar.
Şu köpekler ne iyi hayvanlar hadiseninde aşkını ele vermişti

İlginizi Çekebilir

Geri Dön