MAGAZİN

Kim Kardashian'ın Türkiye yorumu olay olmuştu! Kardashian’a mesaj yağmuru

Kim Kardashian'ın Türkiye yorumu olay olmuştu! Kardashian’a mesaj yağmuru

Azerbaycan-Ermenistan kriziyle ilgili yaptığı küstah yorumla gündeme gelen Kim Kardashian, sosyal medyada mesaj yağmuruna tutuldu. Kardashian'ın Instagram'daki fotoğrafları "Azerbaycan" ve "Türkiye" mesajlarıyla doldu taştı.

Azerbaycan ile Ermenistan arasında geçtiğimiz pazar günü patlak veren çatışmalar devam ederken, dünyanın gözü bölgeye çevrilmiş durumda. Pek çok kişi sağduyu çağrısı yaparken, olayları körükleyen ve yanlı açıklamalar yapan isimler de çıkıyor.

Ermeni asıllı ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian da onlardan biri. Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Kardashian, Ermenilerin Karabağ'da saldırıya uğradığını iddia ederek “Karabağ'ı korumak için hayatlarını tehlikeye atan cesur erkek ve kadınlar için dua ediyoruz” dedi.

kardashian-yorummm2

Bununla da yetinmeyen Kardashian, “Türkiye silah ve savaşçı göndermemesi konusunda uyarılmalı” ifadesini de kullandı.

Kardashian’ın tepki çeken bu sözlerinin ardından sosyal medya hesabı binlerce mesajla doldu taştı. 39 yaşındaki yıldızın Instagram’daki fotoğraflarının altı, çoğunluğu Türk kullanıcılar tarafından yazılan “Azerbaycan” ve “Türkiye” yorumlarından geçilmez hale geldi.

kardashian-yorummm
Öte yandan pek çok kullanıcı da Kardashian’ı ABD’deki gündeme odaklanmaya davet etti. Kullanıcılar Kardashian’a, Başkanlık seçimleri, ırkçılık tartışmaları ve corona salgını gibi konuları düşünmesi gerektiğini söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Kardashian "Türkiye Azerbaycana Savaşçı ve Silah Gondermemesi konusunda Uyarılmalı" demiş. Peki CHP Grup Başkan Vekili Ünal Çeviköz ne demiş ? " Türkiye den Azerbaycan a Silah ve Cihatci Gruplar Gönderildiğine dair İddialar Var" deyip Endişelerini dile getirmiş.. Ne Mutlu CHP liyim Diyene Olmasaydı Olmazdık vs vs vs
Kardashian a "bomba" üstüne bomba atanlar; Ne Can Ataklı ya nede Ünal Çeviköz'e tek kelime bile etmediler. ne diyelim karşılıklı atışıp dursunlar totolarından. Başkada bi bildikleri Yok
çok basit ve alakasız şeyler bunlar nedir bu yani kadının instagramına yazınca ne oluyor neden bu kadar kıtsınız siz bir tane ermeninin türkiye veya azerbeycan lı birinin fotografına yorum yaptığını gördünüzmü veya ece ünerin neden bu kadar cahiliz anlamıyorum
@beyza_can_s3 ne olduğu ortada değil mi? bu kadını takip eden ne kdar gazeteci, yada hayranı varsa hepsinin gözüne sokuyoruz Azerbaycanın , ve Türklerin sesini duyurmuş oluyoruz. bundan büyük fayda olabilir mi? olay bireysel bir konu değil, bir milletin ve binlerce insanın sorunudur.
Cahilin önde gideni sensin herkesi kendin gibi sanıyorsun. Biraz İngilizcen olsaydı online ortamlarda Ermenilerin yaptıkları Türkiye düşmanlığını bilir böyle saçmalamazdın. Senin gibi ezikler Ermenistanda bile yok, orada bir tane kendi ülkesinin ve milletinin aleyhinde konuşan bulamazsın haksız oldukları konularda bile. Bizde maalesef senin gibi yediği kaba çiş yapan tipler çok kendilerini de bir halt zannediyorlar.
Takibi bırak. Böyle eylem mi olur?
Geri Dön