MAGAZİN

Kim Milyoner Olmak İster'de bomba anlar! "Hepimizin gözü önünde oldu"

Kim Milyoner Olmak İster'de yine heyecanlı anlar yaşandı. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu programda Zerrin Pervane isimli yarışmacı süresinin dolduğunu anlamayınca verdiği tepkiyle dikkat çekti.

Kim Milyoner Olmak İster'de bomba anlar! "Hepimizin gözü önünde oldu"

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışması, yeni bölümü ile yine izleyicisini ekranları başına kilitledi.Kim Milyoner Olmak İster'in yayınlanan yeni bölümüne Zerrin Pervane isimli yarışmacı damgasını vurdu.

Yarışmada sorulan ilk soruda başarılı bir performans sergileyen Pervane, "Daksil genellikle hangisiyle yazarken yapılan yazım hatalarını düzeltmek için kullanılır?" şeklinde yöneltilen ikinci soruda büyük bir talihsizlik yaşadı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun 'zaman' konusunda uyarı yapmasına rağmen süre dolduktan sonra cevap veren Zerrin Pervane yarışmadan elendi. Durumu kabul edemeyen yarışmacı Kenan İmirzalıoğlu'na "Nasıl oluyor ya! Hayır olamaz öyle bir şey" diyerek tepki gösterdi.

Kenan İmirzalıoğlu ise yarışmacıya "Herkesin gözü önünde oldu" yanıtını verdi. O anlarda ise stüdyo buz kesti ve yarışmacı hiçbir para kazanamadan yarışmadan elendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 54 yorum
sorsan cobanin oyuyla benim oyum birmi der ama halini göruyorsunuz ilkokul cocugunun cevapliyca soru
@hamonapatra --evet memlektin halini hep beraber görüyoruz çobanların oyuyla gırtlağımıza kadar borca girdik huzur yok milyonalrca mülteci suriyeli afgan gına geldi hastanaye çocuk götürüyorum acil acile bre vicdansız 2 saatte sıra geliyor bakmadan gönderiyor çocuk 39 derece ateşlerde sizin gibi vicdansızlar yüzünden memleket mahvoldu
televisyona çıkınca adını bile unutabilirsin. burada profesörler eleniyor. çok normal. bence bu arkadaş poz vermekten yarışmayı unutmuş o nadıl bir vatka. bu devirde vatka mı kaldı.
@kmm_kmm Sen de ne yaptın? Yok daha neler.
İnanmıyorum ya, tiktok çekerken bu kadar düşünmüyordur. Beyin bedava kullanmak isteyene
Sanki çok zor sorulmuş gibi dondu kaldı Ahhahaha ne boş kafalar Allah'ım. Süsüne diyecek yok, gören de bir şey sanır ama çocukların bildiği soruya gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi dondu kaldı. Hahahha
evet bu bir şaka şaka????????
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler