Kim Milyoner Olmak İster Haberleri

Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacının joker kullandığı soru herkesi şaşırttı

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına bir yarışmacı damga vurdu. Yarışmacı İrem Molluhasanoğlu henüz ilk baraj sorusunda heyecanına yenilerek kolay bir soruda neredeyse eleniyordu. Joker hakkını kullanan yarışmacının eleneceği soru herkesi şoke etti. İşte o soru ve yanıtı...

Trend 18-02-2024 23:38

Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster’de Filistin sorusunu sorup isyan etti! Bella Hadid'in ailesini örnek verdi

Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, X'in gündemine hızlı bir giriş yaptı. Yarışmada Filistin sorusunu sorduktan sonra İsrail'e tepki gösteren Kenan İmirzalıoğlu'na sosyal medyada mesaj yağdı. Oyuncunun Bella Hadid ailesine dair örneği de dikkat çekti.

Magazin 12-02-2024 11:23

Kim Milyoner Olmak İster'de ilginç anlar! İlk soruda elendi

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde ilginç anlar yaşandı. Yarışmaya katılan Emir Karakayış isimli yarışmacı, henüz ilk soruda heyecanına yenilerek yanlış cevap verdi.

Magazin 11-02-2024 22:42

Yarışmacı 0 TL ile yarışmadan gitti, Kenan İmirzalıoğlu şaştı kaldı! Belki güncel haberleri çok takip etmediğimdendir

Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan genç yarışmacı baraj sorusunda heyecanına yenik düştü. 0 TL ile yarışmaya veda eden Sena Aleyna Erdoğan'a sunucu tepkisiz kalamadı ve "Belki güncel haberleri çok takip etmediğimdendir" dedi.

Magazin 05-02-2024 14:51

Kim Milyoner Olmak İster şampiyonu Arda Ayten bakın şimdi ne yapıyor! Son haliyle gündem oldu

Atv'nin büyük bir ilgiyle izlenen ve Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in şampiyonu Arda Ayten şimdi son haliyle gündem oldu. 2019 yılında katıldığı yarışmada son soruya doğru cevap vererek 1 milyon TL kazanan Ayten bakın şimdi ne yapıyor...

Magazin 02-02-2024 16:02

Kim Milyoner Olmak İster'deki matematik sorusu sosyal medyayı salladı! Cevabını son anda değiştirmek istedi ama... İşte yarışmaya damga vuran anlar

Atv'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'deki matematik sorusu sosyal medyanın gündemine oturdu. Yarışmaya katılan Sena Erol isimli yarışmacı başarılı bir performans sergiledi ancak bu soruyu bilemedi. Yarışmacı hatasını fark edip cevabını değiştirmek istedi ama geç kaldı...

Magazin 30-01-2024 10:13

Kim Milyoner Olmak İster bugün yok mu, neden yok? Kim Milyoner Olmak İster hangi gün, saat kaçta yayınlanıyor? ATV yayın akışı

Kim Milyoner Olmak İster hangi günler yayınlanacak merak edildi. Her hafta pazar akşamları ekrana gelen bilgi yarışması, bugün ATV yayın akışı listesinde yer almadı. Programın izleyicileri Kim Milyoner Olmak İster bu akşam var mı, yok mu merak ettiler. Bu akşam ATV'de yeni dizi Altın Kafes ekrana gelecek. Peki, Kim Milyoner Olmak İster bu akşam yok mu, neden yok? Kim Milyoner Olmak İster hangi günler yayınlanıyor? İşte 10 Aralık ATV yayın akışı

Magazin 10-12-2023 21:37

Kim Milyoner Olmak İster bu akşam yok mu, neden yok? Kim Milyoner Olmak İster hangi günler yayınlanıyor?

Kim Milyoner Olmak hangi günler yayınlanacak merak edildi. Her hafta pazar akşamları ekrana gelen bilgi yarışması, bugün ATV yayın akışı listesinde yer almadı. Programın izleyicileri Kim Milyoner Olmak İster bu akşam var mı, yok mu merak ettiler. Bu akşam ATV'de yeni dizi Altın Kafes ekrana gelecek. Peki, Kim Milyoner Olmak İster bu akşam yok mu, neden yok? Kim Milyoner Olmak İster hangi günler yayınlanıyor?

Magazin 03-12-2023 20:14

Kim Milyoner Olmak İster'de 10.000 TL'lik soruda elenen yarışmacı çok şaşırttı! Tüm jokerlerini kullandı

Kenan İmirzalioğlu'nun sunumuyla gerçekleşen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından 10.000 TL değerindeki 3. soruda elenen kadın herkesi çok şaşırttı. 'Ortalama' sorusuna yanlış cevap veren kadın tüm jokerlerini kullandı ancak doğru cevaba ulaşamadı.

Magazin 29-11-2023 19:55

9 yıldır komadaydı, sokakta görenler çok şaşırdı! Herkes Kenan Işık sandı ama gerçek bambaşka çıktı

'Kim Milyoner Olmak İster' isimli sevilen programın efsane sunucusu Kenan Işık, spor salonunun saunasındayken düşmüş ve beyin kanaması geçirmişti. 9 yıldır komada olan ve sevenlerinin iyi bir haber beklediği Kenan Işık hakkında ortaya çıkan bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Onu sokakta gören herkes Kenan Işık sandı ama gerçek bambaşka çıktı.

Magazin 28-11-2023 17:39

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasındaki 200 bin TL'lik soru futbolseverlerin merak konusu oldu! Hagi mi, Carlos mu, Sneijder mi, Alex mi?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında çıkan soru, futbolseverlerin gündemine oturdu. 200 bin TL'lik sorunun çoktan seçmeli cevaplarında Galatasaray'ın efsane isimleri Gheorghe Hagi ile Wesley Sneijder A ve C şıklarında, Fenerbahçe'nin efsane futbolcuları Roberto Carlos ile Alex de Souza ise B ve D şıklarında yer aldı. Cevap ise kısa süre içinde bulundu. İşte detaylar...

Spor 27-11-2023 08:28

Reyting sonuçları açıklandı mı? Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef 26 Kasım 2023 reyting sonuçları birincisi!

Reyting sonuçları merak edildi. 26 Kasım Pazar gününe ilişkin reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film netleşecek. Dün ekranlara gelen Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star gibi yapımların reyting sonuçları araştırılıyor. Peki, 26 Kasım 2023 Pazar gününe ilişkin reyting sonuçları açıklandı mı?

Magazin 27-11-2023 07:42

'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışmasındaki 100.000 TL'lik soru kafa karıştırdı! Sosyal medyada gündem oldu

Her hafta pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışması yeni bir soruyla gündeme geldi. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu programda yarışmacıya sorulan bir soru sosyal medyanın radarına takıldı.

Magazin 26-11-2023 23:19

REYTİNG SONUÇLARI 20 KASIM 2023: Yargı, Teşkilat, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef arasından reyting sonuçları birincisi hangisi oldu?

Reyting sonuçları izleyicilerin merak konusu oldu. 19 Kasım Pazar gününe ilişkin reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Dün Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star gibi yapımlar ekrana geldi. Peki, 19 Kasım 2023 reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu?

Magazin 20-11-2023 13:40

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacı o sorudan sonra hüngür hüngür ağladı! Kenan İmirzalıoğlu dayanamadı

Kim Milyoner Olmak İster yarışması Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekrana gelmeye devam ediyor. Büyük ödülün tam 5 milyon TL olduğu yarışmanın son bölümünde duygusal anlar yaşandı. Bir yarışmacı gözyaşlarına hakim olamadı. İmirzalıoğlu yarışmacıya destek oldu.

Magazin 20-11-2023 12:04

Reyting sonuçları açıklandı mı? Yargı, Teşkilat, Kim Milyoner Olmak İster, Kirli Sepeti, MasterChef 12 Kasım 2023 reyting sonuçları birincisi!

Reyting sonuçları merak edildi. 12 Kasım Pazar gününe ilişkin verilerin açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli olacak. Dün Yargı, Teşkilat, Kim Milyoner Olmak İster, Kirli Sepeti, MasterChef All Star gibi yapımlar ekrana geldi. Peki, 12 Kasım reyting sonuçları açıklandı mı? Reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu?

Magazin 13-11-2023 07:56

Kim Milyoner Olmak İster'de tarihi gece! Bir ilk gerçekleşti, 5 milyon TL'lik soru ilk defa açıldı

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında tarihi bir gece yaşanıyor. Rabia Birsen Göğercin'in 1 milyon TL'lik soruyu doğru bilmesinin ardından bir ilk de Eyüp İşler'den geldi. Eyüp İşler, Kim Milyoner Olmak İster tarihinde ilk defa 5 milyon TL'lik soruyu açtırdı. Yarışmadaki 5 milyon liralık soru sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Magazin 12-11-2023 22:44

KİM MİLYONER OLMAK İSTER ATV CANLI İZLE! Kim Milyoner Olmak İster saat kaçta? 5 Milyonluk soru açılacak!

Kim Milyoner Olmak İster? programı büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Türkiye'nin en uzun soluklu bilgi yarışması bu akşam bir ilk ile izleyici karşısına çıkacak. Geçtiğimiz hafta 1 Milyonluk soruyu doğru bilen Eyüp İşler, bu akşamki bölümde 5 Milyonluk soruyu açtıracak. Kim Milyoner Olmak İster canlı izle ekranı sorgulanıyor. Peki, Kim Milyoner Olmak İster saat kaçta? 5 Milyonluk soru açılacak!

Magazin 12-11-2023 19:14

Kim Milyoner Olmak İster'de 2. soruda elenen kadın herkesi şaşırttı! Bakın hangi soruda elendi

Kenan İmirzalioğlu'nun sunumuyla gerçekleşen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından 2. soruda elenen kadın herkesi şaşkına çevirdi. 'Pazar' sorusuna yanlış cevap veren kadın heyecana uğradığını dile getirdi.

Magazin 07-11-2023 18:53

Kim Milyoner Olmak İster'de 2 joker kullandıran futbol sorusu! Sosyal medyanın diline düştü

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan ilginç sorulara bir yenisi daha eklendi. Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde yarışan Hilmi Can Söğütlü futbol sorusunda 2 joker hakkını da kullanınca sosyal medyanın diline düştü.

Magazin 07-11-2023 07:35

'Kim Milyoner Olmak İster'deki futbol sorusunda iki joker kullandı, sosyal medyanın diline düştü! Lütfen biri şaka desin

Sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümünde "Hangi iki ünlü futbol takımı arasında oynanacak bir lig maçını yerinde izlemek için gitmeniz gereken ülke İskoçya'dır?" sorusunda 2 joker kullanan Hilmi Can Söğüt sosyal medyada gündem oldu. İşte detaylar...

Spor 06-11-2023 23:07

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef 5 Kasım 2023 reyting sonuçları birincisi!

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından merak edildi. 5 Kasım Pazar gününe ilişkin verilerin yayımlanması ile birlikte en çok izlenen yapım, dizi ve film netleşti. Dün Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star gibi yapımlar yayınlandı. Peki, reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? İşte 5 Kasım Pazar gününün reyting sonuçları ile ilgili detaylar...

Magazin 06-11-2023 10:26

Kim Milyoner Olmak İster'de Filistin sorusu! Kenan İmirzalıoğlu isyan etti

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Filistin sorusu dikkat çekti. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Gazze'de yaşanan vahşete dair konuşarak "Görüntüleri izlemeye dayanamıyoruz, içimiz yanıyor..." dedi.

Magazin 06-11-2023 08:08

Reyting sonuçları açıklandı mı? Yargı, Teşkilat, Kim Milyoner Olmak İster, Atatürk, MasterChef 29 Ekim 2023 reyting sonuçları birincisi

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından merak edildi. 29 Ekim 2023 Pazar gününe ilişkin verilerin yayımlanması ile birlikte en çok izlenen yapım, dizi ve film belli olacak. Geçtiğimiz gün ekrana gelen Yargı, Teşkilat, Kim Milyoner Olmak İster, Atatürk, MasterChef All Star gibi yapımların reyting sonuçları internette araştırılıyor. Peki, 29 Ekim Pazar gününün reyting sonuçları açıklandı mı?

Magazin 30-10-2023 07:46

Kim Milyoner Olmak İster'de Zehra Güneş'e 200 bin TL'lik Fenerbahçe sorusu! Telefonla joker hakkını kullandı, Volkan Demirel bir saniye bile düşünmeden yanıtladı

Milli voleybolcu Zehra Güneş, Cumhuriyet Bayramı'nın 100'üncü yılında Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılırken, 200 bin TL'lik 'Fenerbahçe' sorusunda takıldı. Jokerlerinde bulunan Volkan Demirel'i arayan Zehra Güneş'e yardımcı olan Demirel, sorunun doğru cevabını vererek Güneş'in bir sonraki soruya geçmesini sağladı. İşte detaylar...

Spor 30-10-2023 07:43

Zehra Güneş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Ünlü voleybolcu Zehra Güneş, Kim Milyoner Olmak İster'de!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında şampiyonlar yarıştı. Cumhuriyetin 100. yılına özel yayınlanan programa konuk olan Zehra Güneş'in kazandığı tutar merak konusu oldu. Zehra Güneş, Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından elde edeceği ödülü Hatay Voleybol Gençlik ve Spor Kulübü'ne bağışlayacak. Peki, Zehra Güneş kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Zehra Güneş'in hayatı ve biyografisi...

Magazin 29-10-2023 23:56

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Taha Akgül kimdir? Milli güreşçi Taha Akgül kaç yaşında? Cumhuriyetin 100. yılı coşkusu

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında şampiyonlar yarışacak. Cumhuriyetin 100. yılına özel yayınlanacak olan programa konuk olan milli güreşçi Taha Akgül'ün kazanacağı tutar merak edildi. Taha Akgül, Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından elde edeceği ödülü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne bağışlayacak. Peki, Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan milli güreşçi Taha Akgül kimdir, nereli ve kaç yaşında? Taha Akgül'ün hayatı...

Magazin 29-10-2023 19:22

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Şahika Ercümen kimdir, nereli ve kaç yaşında? Serbest Dalış Rekortmeni Şahika Ercümen'in biyografisi

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında şampiyonlar yarışacak. Cumhuriyetin 100. yılına özel yayınlanacak olan programa konuk olan Şahika Ercümen'in kazanacağı tutar merak konusu oldu. Şahika Ercümen, Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından elde edeceği ödülü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne bağışlayacak. Peki, Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Magazin 29-10-2023 19:20

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Buse Tosun Çavuşoğlu kimdir? Altın madalyalı güreşçi Buse Tosun Çavuşoğlu'nun biyografisi

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında şampiyonlar yarışacak. Cumhuriyetin 100. yılına özel yayınlanacak olan programa konuk olan Buse Tosun Çavuşoğlu'nun kazanacağı tutar merak konusu oldu. Buse Tosun Çavuşoğlu, Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından elde edeceği ödülü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne bağışlayacak. Peki, Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan ünlü güreşçi Buse Tosun Çavuşoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Magazin 29-10-2023 19:19

YKS Türkiye 13’üncüsü ikinci soruda elendi! Bakın hangi soruyu bilemedi

Kenan İmirzalıoğlu'nun uzun süredir sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında ilginç anlar yaşandı. Yarışmaya katılan YKS 13'üncüsü Bünyamin Kalaycı heyecanına yenik düşerek 2. soruda elendi. Kalaycı bakın hangi soruyu bilemedi...

Magazin 23-10-2023 17:30

Reyting sonuçları açıklandı! Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star 22 Ekim 2023 reyting sonuçları birincisi!

Reyting sonuçları merak konusu oldu. 22 Ekim Pazar gününe ilişkin reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Peki, geçtiğimiz gün yeni bölümleriyle ekranlara gelen Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster ve MasterChef All Star gibi yapımlar arasında reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? İşte detaylar...

Magazin 23-10-2023 14:40

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 'papağan' sorusu! Guinness Dünya Rekorlarına girmişti! Zac adlı papağan kaç teneke açtı?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Kenan İmirzalıoğlu'nun yarışmacıya yönelttiği ''Papağan'' sorusu gündem oldu. Dün akşamki Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını kaçıranlar arama motorlarında soruya ilişkin araştırma yapıyor. Peki, 2012'de Zac adlı bir papağan bir dakikada kaç teneke içecek açarak Guinness Dünya Rekorlarına girdi? İşte Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran sorunun yanıtı...

Magazin 23-10-2023 07:55

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon TL'lik ödülü kazanmıştı! 'Elimi kaybettiğimde bakış açımı değiştirdim'

Kim Milyoner Olmak yarışmasında kazandığı 1 milyon TL'lik ödülle gündem olan Rabia Birsen Göğercin, Batman’da düzenlenen 6. Kitap Fuarı'na katıldı. Zorluklara karşı nasıl devam edebiliyorsun diye soran bir vatandaşa verdiği cevapla olay yarattı.

Haber 21-10-2023 19:00

TikTok fenomeni Kim Milyoner Olmak İster'e katıldı! İlk soruda joker kullandı, Kenan İmirzalıoğlu'ndan bomba yorum

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'e katılan TikTok fenomeni Osman Yavuz gündem oldu. İlk soruda neredeyse elenecek olan fenomenin joker kullandığı soru merak edildi. Kenan İmirzalıoğlu karşısında heyecanlandığını söyleyen yarışmacıya bakın ünlü isim ne yanıt verdi.

Magazin 16-10-2023 08:23

REYTİN SONUÇLARI AÇIKLANDI 8 EKİM! Yargı, Kirli Sepeti, Aile, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star gecenin birincisi kim oldu?

8 Ekim reyting sonuçları araştırılıyor. Birincilik mücadelesi veren dizilerin izleyicileri, sonuçları yakından takip ediyor. Dün akşam Yargı, Kirli Sepeti, Aile, MasterChef All Star, Kim Milyoner Olmak İster gibi yapımlar ekrana geldi. Peki, Yargı, Kirli Sepeti, Aile, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star gecenin birincisi kim oldu?

Magazin 09-10-2023 10:52

Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Ayşe Gündüz Üç tane çocuğum Çocuk Esirgeme Kurumu'nda diyerek itiraf etti

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Ayşe Gündüz hayat hikâyesine dair detayları anlatınca seyircileri duygulandırdı. "Üç tane çocuğum Çocuk Esirgeme Kurumu'nda" diyerek yaşadıklarını anlatan yarışmacı bakın yarışmadan ne kadar para kazandı.

Magazin 09-10-2023 07:42

REYTİNG SONUÇLARI 1 EKİM 2023! Yargı, Kızılcık Şerbeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef 1 Ekim 2023 reyting sonuçları birincisi

Reyting sonuçları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Birincilik mücadelesi veren dizilerin izleyicileri, sonuçları yakından takip ediyor. Dün akşam Kirli Sepeti, Yargı, Kızılcık Şerbeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star gibi yapımlar ekrana geldi. Peki, 1 Ekim reyting sonuçları açıklandı birincisi hangi yapım oldu? İşte, 1 Ekim 2023 reyting sonuçları birincisi...

Magazin 02-10-2023 14:49

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 Milyon TL'lik soru ne oldu? Kenan İmirzalıoğlu ile Kim Milyoner Olmak İster'deki 1 Milyon TL'lik sorunun cevabı

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 Milyon TL'lik soru açıldı. Ahmet Talha Dağlı 12. soruyu bilmesi halinde 5 milyon değerinde 13. soruyu görme şansı yakalayacaktı. Peki, Kim Milyoner Olmak İster'de 1 Milyon TL'lik soru ne oldu? İşte, Kenan İmirzalıoğlu ile Kim Milyoner Olmak İster'deki 1 Milyon TL'lik sorunun cevabı...

Magazin 02-10-2023 07:50

Kim Milyoner Olmak İster'de bir tarihi gece daha! 1 Milyonluk soru için yarıştı! 'Kalp dayanmaz'

Kim Milyoner Olmak İster'de tarihi bir anlara bir yenisi eklendi. Rabia Birsen Güvercin'in 1 Milyon TL büyük ödülü kazanmasının ardından bir diğer yarışmacı Ahmet Talha Dağlı da yine 1 milyon TL'lik soruyu açtırdı. Yayınlanan bölümde nefesler tutuldu, doğru cevap beklendi.

Magazin 02-10-2023 00:34

Kim Milyoner Olmak İster Ahmet Talha Dağlı kimdir? Ahmet Talha Dağlı kaç yaşında, ne iş yapıyor? 5 Milyonluk soruyu açtıracak!

Kim Milyoner Olmak İster Ahmet Talha Dağlı ile ilgili aramalar hız kazandı. ATV'de yayınlanan ve Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de bir tarihi gece daha yaşanacak. Pazar akşamlarının sevilen bilgi yarışmasında büyük ödülün 1 Milyon TL'den 5 Milyon TL'ye çıkartıldığı açıklanmıştı. Kullanıcılar 'Ahmet Talha Dağlı kimdir?' ekranını sorguluyor. Peki, Kim Milyoner Olmak İster Ahmet Talha Dağlı kimdir? Ahmet Talha Dağlı kaç yaşında, ne iş yapıyor? 5 Milyonluk soruyu açtıracak!

Magazin 01-10-2023 22:40

Kim Milyoner Olmak İster’e o anlar damga vurdu! 5 milyonluk soruyu açtıracak

Atv'nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’in dün akşamki bölümü bugünün en çok konuşulanları arasında yerini almayı başardı. Üniversite öğrencisi bir gencin yarışmacı koltuğunda oturduğu programda tarihi gece yaşandı ve Ahmet Talha Dağlı isimli yarışmacı, peş peşe verdiği doğru cevaplarla bir milyonluk soruya kadar gelmeyi başardı. 5 milyonluk soruya ise ramak kaldı...

Magazin 26-09-2023 09:29

Reyting sonuçları açıklandı mı? Kirli Sepeti, Yargı, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star 24 Eylül 2023 reyting sonuçları birincisi

Reyting sonuçları merak konusu oldu. Birincilik mücadelesi veren dizilerin izleyicileri, sonuçları yakından takip ediyor. Geçtiğimiz gün Kirli Sepeti, Yargı, Kim Milyoner Olmak İster ve MasterChef All Star gibi yapımlar ekrana geldi. Peki, 24 Eylül reyting sonuçları açıklandı mı? Kirli Sepeti, Yargı, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star arasından reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu?

Magazin 25-09-2023 08:17

Sinem Kobal eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun üstsüz halini paylaştı

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evliliğinden iki kızı olan Sinem Kobal sporu hiç aksatmıyor. Ekranlardan uzun süredir uzak olan güzel oyuncu spor salonundan paylaşım yaptı. Kobal eşinin üstsüz spordaki halini paylaşınca dikkat çekti.

Magazin 22-09-2023 15:45

Ödül 5 milyon TL oldu! Kim Milyoner Olmak İster'de joker kullandığı soru şaşırttı

Kim Milyoner Olmak İster'de ödül miktarı yenilendi ve 5 milyon TL oldu. Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de son olarak baraj sorusunda kullanılan joker gündem oldu.

Magazin 18-09-2023 09:15

Reyting sonuçları açıklandı mı? Kızılcık Şerbeti, Bambaşka Biri, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star 17 Eylül 2023 reyting sonuçları birincisi!

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Birincilik mücadelesi veren dizilerin izleyicileri, sonuçları yakından takip ediyor. Peki, 17 Eylül reyting sonuçları açıklandı mı? Kızılcık Şerbeti, Bambaşka Biri, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star gecenin birincisi kim oldu? İşte 17 Eylül reyting sonuçları ile ilgili ayrıntılar...

Magazin 18-09-2023 07:42

Kim Milyoner Olmak İster'de büyük ödül bakın ne kadar oldu! Şaşırtan artış

Haftanın belirli günleri ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında büyük ödül tam 1 milyon TL idi. Yarışmanın sunuculuğunu üstlenen Kenan İmirzalıoğlu yeni sezonda büyük ödülün artırıldığını açıkladı.

Magazin 13-09-2023 15:00

Estetik kol yaptırmak istiyordu! Kim Milyoner Olmak İster Rabia'ya büyük destek!

Kim Milyoner Olmak İster'in geçtiğimiz pazar günü yayınlanan bölümünde Rabia Birsen Güvercin, 1 Milyon TL'lik soruyu açtırmaya hak kazanmış ve büyük ödülü kazandığında yapacaklarını açıklamıştı. Verdiği doğru cevapla Kim Milyoner Olmak İster'in altıncı milyoneri olan Güvercin'in hayali gerçek oluyor.

Magazin 12-09-2023 18:10

Sinan Akçıl, Kim Milyoner Olmak İster'deki ödül parasının değiştirilmesini tavsiye etti! 1 milyon TL ev aldırmaz

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyonluk soruya doğru yanıtı vererek büyük ödülü kazanan Rabia Birsen kadar yarışmadaki ödülün değeri de gündem oldu. Son olarak şarkıcı Sinan Akçıl bu ödülün miktarını eleştirerek bakın ne tavsiyede bulundu.

Magazin 12-09-2023 10:28

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon kazandı! Rabia Birsen Göğercin'in eline geçecek net para ne kadar?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Rabia Birsen Göğercin, 1 milyonluk soruyu doğru yanıtlayarak büyük ödülü kazandı. Kazanılan 1 milyonluk ödülün vergi kesintileri sonrası ne kadar kaldığı merak konusu oldu. Rabia Birsen Göğercin'in eline net geçecek para bakın ne kadar...

Magazin 11-09-2023 14:28