MAGAZİN

Kiralık Aşk'ın yakışıklısı, meslektaşıyla evlendi

Kiralık Aşk'ın yakışıklı oyuncusu Salih Bademci, evlendi. Kendisi gibi oyuncu olan İmer Özgün ile dünya evine giren Salih Bademci'yi bu mutlu gününde Kiralık Aşk dizisindeki ekip arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Kiralık Aşk'ın yakışıklısı, meslektaşıyla evlendi

Kiralık Aşk dizisinin yakışıklısı Salih Bademci, 4 yıllık birliktelikten sonra kendisi gibi oyuncu olan İmer Özgün ile evlendi. Geçtiğimiz aralık ayında nişanlanan çiftin düğünü Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge'da gerçekleşti. Pek çok ünlü ismin yer aldığı düğüne Salih Bademci'nin büyük çıkış yakaladığı dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Kiralık Aşk'tan arkadaşları da katıldı. Törene ailesiyle katılan Ayça Bingöl, düğünden kareleri sosyal medya hesaplarından paylaştı.

SALİH BADEMCİ KİMDİR?

15 Ağustos 1984'te doğan Salih Bademci, ilk olarak Serdar Akar'ın Barda filminde ve yine Serdar Akar'ın yapımcılığını üstlendiği Elveda Rumeli dizisinde rol almıştır. Sonrasında "Zeytin Tepesi" dizisinde Akın karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu, en büyük çıkışını "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisiyle yapmıştır. 2014 yılında Ulan İstanbul kadrosunda yer alan Salih Bademci, 2015 Yılı İtibariyle Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde Sinan karakterini canlandırmaktadır. Başarı dizi oyunucusu, tiyatro oyunlarında da yer almıştır: Big Shoot, Şark Dişçisi, Ateş Yüzlü : Marius von Mayenburg, Cimri bunlardan bazılarıdır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön