Kırmızı kart görünce hakeme saldırdı

Kayseri Süper Amatör Küme’de oynanan Sağlık Spor ve Trend Gayrimenkulspor maçında kırmızı kart gören oyuncu Seyfettin Yeşilgöy hakeme saldırdı. Hakem maçı Ahmet Ulu çıkan olaylar nedeniyle maçı 70. dakikada sonlandırdı.

Kayseri Süper Amatör Küme’de mücadele eden Sağlık Spor ve Trend Gayrimenkulspor takımları Argıncık 1 nolu sahada karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın 70. dakikasında Trend Gayrimenkulspor’un 1-0 üstünlüğü ile devam ederken, oyunun durakladığı anda Sağlık Spor oyuncusu 17 sırt numaralı Seyfettin Yeşilgöy ile yan hakem arasında sözlü tartışma yaşandı.

Yaşanan sözlü tartışma sonrasında maçın orta hakemi Ahmet Ulu, Seyfettin Yeşilgöy’e kırmızı kart gösterdi. Hakemin gösterdiği kırmızı kart sonrasında ’Ne yapıyorsun sen?’ diye bağıran Seyfettin Yeşilgöy, maçın orta hakemine saldırdı.

Saldırıya uğrayan hakem maçı iptal edince hakemler ve futbolcular arasında arbede yaşandı. Saha içinde çıkan arbede, görevliler ve polis ekiplerinin araya girmesi sonrasında güçlükle yatıştırıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
10 maç hükmen mağlubiyet verin kavgaya karışanlarıda lisansını iptal edin.
Bu olayların sebebi tamamen hakemlerdir.Adil maç yönetemeyen para için iddaa için satılmış hakemlerdir,ülkemizde bütün alt liglerde bu tür olaylar fazlaca yaşanıyor,az bile yapmış ağzını dişini dokerse belki akıllanır da adil yönetir.
spor bu mu? Sportif faaliyetlerden men edecksin ömür boyu bak bi daha oluyo mu
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler