MAGAZİN

Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya, Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk oluyor

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni bölümünde Erkan Petekkaya sürprizi yaşanacak. Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi karakteriyle sevilen Erkan Petekkaya, Ali Rıza’nın geçmişten güvendiği bir dostu olarak Doğduğun Ev Kaderindir’e konuk oluyor.

Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya, Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk oluyor

Binnur Kaya'nın başrolünde oynadığı Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım'ın danışanı olan Delikanlı Sadi karakteri seyirci tarafından çok sevildi. TV8'de ekrana gelen Kırmızı Oda'daki performansıyla herkesin beğenisi kazanan Erkan Petekkaya'nın diziyle anlaşması da uzatıldı.

kirmizi-oda-delikanli-sadi-kimdir-13
Kırmızı Oda'da Delikanlı Sadi karakterini canlandıran ünlü oyuncu, aynı kanalda yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk olacak. Erkan Petekkaya, Doğduğun Ev Kaderindir'in 37. bölümündeki rolüyle izleyenleri şaşırtacak.

Delikanlı Sadi, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Ali Rıza’nın geçmişten güvendiği bir dostu olarak ona yardım etmek için devreye girecek.

kirmizi-oda-dizinin-yeni-transferi-erkan-13912292_3059_m

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mehdi’nin Cengiz’le ilişkisini kesmesinden sonra intikam almak isteyen ve Mehdi’ye teklifsizce verdiği paranın tefeciliğini yapan Cengiz, Mehdi’nin yumuşak karnını bulur: Zeynep. Zeynep’in ve Barış’ın aileleri ile yaşadığı eve silahlı saldırı düzenleyen Cengiz, suçu Mehdi’nin üzerine yıkmak ister.

Mehdi cephesinde işler sıkışıkken ailesinin güvenliğinden endişelenen Ali Rıza, yardımcı olması için tersaneden tanıştığı ve çok güvendiği Delikanlı Sadi’yi çağırır. Ailesi için her şeyi yapabilecek olan bu gözü kara adam, Cengiz’in durdurabilmek için mücadele eder.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler