Kötü bir evliliği sürdürmek yerine neden boşanmalısınız? İşte sebebi...

Boşanma, negatif bir durum gibi görülse de bazen kötü bir evliliği devam ettirmekten çok daha iyi bir seçenektir.

Kimse bir evliliğe bitirmek için başlamaz. Ancak bazen hayat arkadaşınızı bulduğunuzu sandığınızda, hiçbir şey umduğunuz gibi gitmez. Anlaşmazlıklar yaşanabilir, kavgalar başlar. Böyle durumlarda kötü giden bir evliliği sürdürmek yerine, bitirmek eşlerin birbirine olan saygılarını kaybetmemeleri için iyi bir yol gibi görünür. İstatistiklere göre her 4 evlilikten biri boşanmayla sonuçlanıyor. Her ne kadar boşanma sürecini kabullenmek zor olsa da, üzülmemelisiniz. Çünkü boşanmanın hayatınıza katabileceği iyi şeyler de var. Boşanmanın kötü bir evliliği sürdürmekten daha iyi olduğunu gösteren nedenleri sizler için derledik.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
daha ne kadar evliliği kötüleyecekseniz bakalım..insanların bilinç altına işleyin böyle haberleri .normalleştirin , basitleştirin..annem derdi ;karı koca boşandığında yer gök titrer diye. o kadar büyük bir mesele ama maalesef şimdilerde çocuk oyuncağı olmuş..
yazılanlar hsrfiyyen doğru neyin eleştirisini yapıyorsunuz.? yok yer gök titrermiş hepsi hikaye sevgi saygı bittiyse o evlilik biter..! bitirmeyenler çekip birbirlerini öldürüyorlar o dahamı iyi.,? yürüneyen evlilikler çekilmez bir hâl aldıysa medeni bir şekilde ayrılmak şarttır. ama hiç kimse boşanmak için evlenmez hele hele işin içine maddiyat giriyorsa o ailelerde ne huzur kalır be aşk ne meşk.
Çok doğru evlilikler bu kadar kolay bitmemeli boşanmayı normalleştiriyorlar ama basit olmamalı
Boşanmanın güzel olduğunumu insalara anlatmaya çalışıyor ve teşvik ediyorsunuz?Pes doğrusu...
hepsi yalan kesinlikle
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler