MAGAZİN

Kuaförüm Sensin Çiğdem Batur'a emanet! Çiğdem Batur hakkında merak edilenler

Kuaförüm Sensin'in yeni sunucusu Çiğdem Batur oldu. Çiğdem Batur'un Gözde Kansu'nun yerine gelmesinden sonra hayatı merak konusu oldu. Peki Çiğdem Batur kimdir? İşte Çiğdem Batur hakkında merak edilenler...

Kuaförüm Sensin Çiğdem Batur'a emanet! Çiğdem Batur hakkında merak edilenler

Kuaförüm Sensin yeni sunucusu Çiğdem Batur oldu. Geçtiğimiz haftalarda Gözde Kansu'nun ani ayrılığının ardından sunucusuz kalan program bir hafta yayınlanmamıştı. Ardından yeni sunucu olarak Çiğdem Batur ile anlaşıldı. Bu haberin ardından Çiğdem Batur merak konusu oldu.

ÇİĞDEM BATUR KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Capture

Ayşe Çiğdem Batur, 13 Temmuz 1982 tarihinde Düzce'de doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi Düzce'de okuduktan sonra Ankara, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun oldu. Ardından İstanbul, Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk bölümünde yüksek lisansını yaptı.

3

Çiğdem Batur ilk olarak 2004 yılında art televizyonunda yayınlanan Alışveriş Çantası isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Oyunculuk hayatına Gazi Üniversitesinde okurken Üniversitesinin tiyatro topluluğu olan Grup Mimus'la başladı. Daha sonra da Başkent İletişim Akademisi'nde diksiyon, sunuculuk spikerlik ve dublaj eğitimlerini tamamladı ve 2001-2003 yılları arasındaTRT'de sözleşmeli olarak yönetmen ve program asistanlıkları yaptı.

2003-2006 yılları arasında yine TRT'de Kulvar Farkı, Savaşta Barış'ta Türk Ordusu, Gençlik Her Zaman programlarının sunuculuğunu yaptı. 2006 yılında Ankara'dan İstanbul'a taşındı. Aynı zamanda dublaj çalışmalarına da devam etmiştir. 2006 yılında "Gümüş" adlı dizide Songül Öden, Kıvanç Tatlıtuğ, Ekrem Bora, Güngör Bayrak, Laçin Ceylan, Tarık Ünlüoğlu ile birlikte oynadı. 2007 yılında başlayan "Vazgeç Gönlüm" adlı dizide Murat Han ve Bulut Aras ile başrolde oynamış ve iki farklı karaktere can vermiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön