MAGAZİN

Kuaförüm Sensin'de Bülent Ersoy neden ayrıldı? Jürideki yeni isim Fatih Ürek oldu

Kuaförüm Sensin'de Bülent Ersoy neden ayrıldı? Jürideki yeni isim Fatih Ürek oldu

Kuaförüm Sensin'de jüri koltuğunda flaş bir değişiklik yaşandı. Sunuculuğunu Çiğdem Batur’un yaptığı jüri koltuğunda Işıl Rençber, Seçkin Süngüç ve Adnan Serter’in yer aldığı Kuaförüm Sensin’e Bülent Ersoy veda etti. Ersoy'un yerine gelen ünlü isim de Fatih Ürek oldu. Fatih Ürek, 2 sezon boyuncu sunuculuğunu yaptığı Kanal D'nin programı Gelinim Mutfakta'dan ayrılmıştı.

Sunuculuğunu Çiğdem Batur’un üstlendiği, jürisinde Işıl Reçber, Seçkin Süngüç ve Adnan Serter’in yer aldığı ‘Kuaförüm Sensin’in yeni yıldızı Fatih Ürek oldu.

Fatih Ürek, bundan böyle hafta içi her gün Show TV ekranlarında Kuaförüm Sensin'de jüri koltuğunda izleyici ile buluşacak. Kuaförüm Sensin, 14 Eylül 2020 Pazartesi gününden itibaren yeni konsepti ve jürisiyle ekranlarda olacak.

fatih-urek-1-3xlh-Dg5q

BÜLENT ERSOY NEDEN AYRILDI?

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, kuaförüm Sensin yarışmasındaki jüri koltuğuna veda etmişti. Ersoy'un veda etmesinin ardındaki sebebin korona virüs olduğu iddia edilmişti. Bülent Ersoy sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile koronavirüs test sonucununun negatif olduğunu açıklayarak iddialara yanıt verdi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

3 aylık sözleşme imzaladığını ve verilen süre dolduğu için ayrılma kararını aldığını açıklayan Bülent Ersoy sosyal medya hesabından şöyle dedi:
"Bugün bazı basın müntesibi muhterem arkadaşlarımın hadiseleri çarpıtarak aslıyla müsemma olmayan bir sunumla siz muhterem takipçilerimi yanlış bilgilerle mücehhez bilgilendirmeye çalışmaları üzerine gördüğüm lüzum üzerine sağlıklı, sarih, net ve belgelerle tescilli bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum."

KUAFÖRÜM SENSİN'DE YENİ KONSEPT

Kuaförüm Sensin yarışması, 14 Eylül Pazartesi gününden itibaren izleyicisinin karşısına yeni jüri heyeti ve yeni konsepti ile çıkacak. Her hafta 4 yeni modelin katılacağı programda kuaförler kısıtlı sürede kendilerinden istenilen saç modelini kesip, jürinin belirlediği saç rengini boyayacak. Birincilik ödülünü almak için yarışan kuaförler, saç kesimi ve boyada hünerlerini sergileyecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Türkiye de Eski Türkçe yi konuşan bir bu kaldı
3 ayda alacağını aldın zaten değil mi? biz ailecek ömür boyu canımız çıkana kadar çalışsak yine kazanamayız senin 3 ayda kazandığın parayı. hak mı şimdi bu?
Koskoca Türkiye'de Hiç delikanlı adam kalmadı mı?
Geri Dön