MAGAZİN

Kurtlar Vadisi’nin Rus ajanı güzelliğiyle büyüledi! Son haliyle ağızları açık bıraktı

Yayınlandığı döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinin oyuncularının son halleri merak ediliyor. Fenomen dizide Güllü Erhan’ın aşık olduğu Rus ajana hayat veren Tatsyana Tsvikevic 2012 yılında Müslüman oldu ve adını değiştirdi. Güzel oyuncunun son halini görenler gözlerine inanamadı.

Kurtlar Vadisi’nin Rus ajanı güzelliğiyle büyüledi! Son haliyle ağızları açık bıraktı

Kurtlar Vadisi dizisinde Güllü’nün aşkı Rus ajan Nina karakterine hayat veren Tatsyana Tsvikevic yıllara meydan okuyor. Güzelliği ile adeta büyüleyen Tatsyana Tsvikevic’in son halini görenlerin ağızları açık kaldı.

erhan

2003 yılında ekrana gelen Kurtlar Vadisi dizisiyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen Tatsyana Tsvikevic aslen Polonyalıdır. Manken ve oyuncu olan Tsvikevic, Müslüman olduktan sonra Sedef adını aldı.

rus

1980 doğumlu olan güzel oyuncu 1998 yılında Türkiye'ye geldi. Polonya Devlet Konservatuvarı'nda bale ve tiyatro eğitimi alan Tsvikevic ilk olarak reklam filmlerinde rol aldı.

tatyana

Türkiye’de oyunculuğa Rus Gelin filmi ile adım attı. Ünlü oyuncunun rol aldığı yapımlar arasında Kız Babası, Maskeli Beşler Irak, Anadolu Kaplanı, Elveda Katya da bulunuyor.

ttt


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler