MAGAZİN

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde mi oynayacak?

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde mi oynayacak?

Kurtlar Vadisi dizisiyle fenomen haline gelen Polat Alemdar olarak yer edinen Necati Şaşmaz'ın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olacağı iddiası EDHO'nun hayranlarını heyecanlandırdı. Polat Alemdar karakterinin, gizli devlet adamı olarak Hızır Çakırbeyli ile irtibat kuracağı iddia edildi.

Bir dönemin efsane dizisi Kurtlar Vadisi'nin iki karakteri Polat Alemdar ve Süleyman Çakır'ı canlandıran Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarca'nın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde tekrar bir araya geleceği iddia edildi.

EDHO HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI!

2022'de yeniden çekilmesi planlanan Kurtlar Vadisi Kaos dizisi öncesinde Necati Şaşmaz'ın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Polat Alemdar karakteriyle konuk oyuncu olarak rol alacağı haberi izleyicilerde heyecan yarattı.

KURTLAR VADİSİ'NDE EFSANE OLMUŞLARDI!

Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarcalı, Kurtlar Vadisi'nin efsane haline gelen ilk sezonlarında birlikte rol almıştı.

55549

Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar karakterinin en yakın arkadaşı ise Oktay Kaynarcalı'nın oynadığı Çakır olmuştu. Çakır'ın ölümü ise Kurtlar Vadisi hayranlarında büyük üzüntü yaşatmıştı.

1559494120_DLoblL4X0AEJxE2

Konu hakkında yapım şirketinden bir açıklama yapılmazken, Şaşmaz’ın diziye ne zaman dahil olacağı ise henüz belli olmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
efssane olur
iki cambaz bir ipte oynamaz hızır çakırbeyli nami diger Oktar kaynarca dizide başrolun başı bu alemdar nami diger necati şaşmaz yakışmaz bu diziye gelsin memati baş nami diger Gürkan Uygun kırsın geçirsin ortalığı USTAAAGGGGGG
izlemem sığıntı gibi kıytırık bir rol verecekler
zamaninda çakirin ayağini kaydirdi hızır in isi olmaz bence
Geri Dön