MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kuş Uçuşu dizisi uyarlama mı? Kuş Uçuşu dizisi hangi kitaptan uyarlandı? İşte konusu ve oyuncuları...

Netflix'in yeni dizisi Kuş Uçuşu, 3 Haziran 2022 itibari ile platformda yayınlanmaya başlandı. Başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol gibi isimlerin yer aldığı dizinin uyarlama olup olmadığı merak ediliyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu da araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Kuş Uçuşu dizisi uyarlama mı? Kuş Uçuşu dizisi hangi kitaptan uyarlandı? İşte dizinin konusu ve oyuncuları...

Heyecanla beklenen Kuş Uçuşu dizisi Netflix'te gösterime girdi. Toplamda 8 bölümden oluşan ve hikayesi merak edilen dizinin detayları merak ediliyor. Peki Kuş Uçuşu dizisi uyarlama mı?

KUŞ UÇUŞU DİZİSİ UYARLAMA MI?

Senaristliğini Meriç Acemi'nin, yönetmenliğini ise Deniz Yorulmazer'in yaptığı Kuş Uçuşu dizisinin uyarlama olmadığı biliniyor.

Başrollerde yer alan kişilerden biri deneyimli, idealist bir haberci, diğeri ise "Biri olmaya" can atan hırslı bir genç. Dizide iki farklı kadın, iki farklı kuşağın hikayesi konu alınıyor. Dizi "Onların mücadelesinde hangisinin yöntemi baskın gelecek?" sorusuyla yola çıkıyor.

KUŞ UÇUŞU DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

kus-ucusu1

Kuş Uçuşu dizisi oyuncuları arasında yer alan isimler şöyle;

Birce Akalay,
Miray Daner,
Burak Yamantürk,
Defne Kayalar,
İbrahim Çelikkol,
İrem Sak,
Şifanur Gül.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler