MAGAZİN

Leyla ile Mecnun yeni sezonda Asuman Dabak sürprizi! Mecnun'un annesi Pakize geri dönüyor!

Yıllar sonra yeni bölümleriyle ekranlara dönmeye hazırlanan Leyla ile Mecnun'un kadrosuna flaş bir isim daha katıldı. Leyla ile Mecnun dizisinin eski sezonlarda Mecnun'un annesi, İskender'in eşi Pakize rolünü canlandıran ve daha sonra diziden ayrılan Asuman Dabak geri döndü. Dizinin İskender ve Pakize'si ise yıllar sonra yeniden bir araya geldi.

Leyla ile Mecnun yeni sezonda Asuman Dabak sürprizi! Mecnun'un annesi Pakize geri dönüyor!

TRT 1'de 2011-2014 yılları arasında yayınlanan absürt komedi türündeki Leyla ile Mecnun dizisi 8 yıl sonra yeniden hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.
lem1
Başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Osman Sonant'ın paylaştığı Leyla ile Mecnun, yeni sezonuyla Exxen platformunda yayınlanacak.

E3eHjSiX0AAf0Gw

Onur Ünlü'nün yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burak Aksak'ın kaleme aldığı dizinin çekimleri de geçtiğimiz haftalarda İstanbul'un Kireçburnu semtinde başladı. Dizinin yeni Leyla'sının ise son olarak Masumiyet'te rol alan Deniz Işın olduğu açıklanmıştı.
l33

DİZİDEN AYRILAN ASUMAN DABAK YENİDEN KADRODA!

Dizide Mecnun'un annesi, İskender'in ise eşi Pakize'yi canlandıran ünlü oyuncu Asuman Dabak, eski sezonlarda diziden sürpriz şekilde ayrılmıştı. Dizinin hayranlarının sevdiği karakterlerden biri olan Pakize de yeni sezonda Leyla ile Mecnun'a dönüyor.

asuman1

İSKENDER VE PAKİZE YILLAR SONRA BULUŞTU!

Asuman Dabak çekimleri devam eden dizinin setine geçtiğimiz günlerde dahil oldu. Dizinin görüntü yönetmeni Barbaros Engin de 10 yıl sonra İskender ve Pakize'nin yeniden buluştuğu o anları Instagram'dan paylaştı.

asuman2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön