SPOR

Luis Nani'den flaş itiraf: "Antrenmanlara alkollü giderdim"

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Luis Nani, Manchester United dönemin de yılbaşı çıktığı antrenmanlarda alkollü olduğunu açıkladı.

Luis Nani'den flaş itiraf: "Antrenmanlara alkollü giderdim"

2015/16 sezonunda Fenerbahçe forması giyen Luis Nani, Manchester United'daki yılbaşı antrenmanlarında yaşadıklarını anlattı.

Kariyerini Orlando City'de sürdüren Portekizli yıldız, "Bir sonraki gün izinliysek dışarı çıkıp eğlenebilirdim. Noel veya yılbaşı ise alkol alabilirdik. İngiltere'de kimse bu durumu önemsemezdi. 1 Ocak'ta yapılan antrenmana alkollü gittiğimiz olurdu ve Sir Alex Ferguson bunu umursamazdı. Oyuncuları nasıl idare edeceğini bilirdi. "Bugün, özel bir gün. Onlardan bir şey isteyemem." derdi." ifadelerini kullandı.

"Tüm yıl boyunca ara vermeden oynardık." diyerek sözlerini sürdüren Nani, "Bir gün Wes Brown alkollü gelirdi. Ne yapacaktı? Bir şey yapmazdı. Çünkü, bir rahatlama gerekiyordu. Bu da farklı açıdan bir antrenman sayılırdı." dedi.

"GECELERİ DIŞARI ÇIKMAYI SEVERİM"

Nani, "Yalan söylemeyeceğim. Geceleri dışarı çıkmayı çok severim. Ancak, üst seviyede oynamayı sürdürmek için hangi geceler dışarı çıkıp alkol alacağını bilmek gerekiyor. Ben her zaman en doğru zamanı seçmeyi bilirim." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
marifetmiş gibi anlatıyor bir de iş ahlakında ronaldo’yu idol alıcaksın yoksa böyle bu çingene gibi silinip gidersin.
EzikBahçeli işte eski Çingoş
@privat_ne_1966 Tam da bir hümaniste yakışacak sözler!
Marifet nerde biliyor musunuz?insan ve insanlığın coşkusunu hümanistçe anlayıp,hoşgörüyle onlara inanabilmek!buna inanın ki ertesi gün alkollü gidilen yeni yıl kutlamasının ertesi günü yaşadığı sıkıntılarla,gerçeği görecek bir profesyonel;bırakın alkolü ağzına sürmeyi,kadının açıkta gördüğü süt torbaları ve antrikotunun obje olduğu dünyamızda;dönüp de bu açıklığa bile bakamayacaktır.Çünkü aynı torbalara ve antrikota sahip bir sevdiği;doğup,saygı duyduğu bir anaya ve bir kız kardeşe sahip olduğunun bilincinde;odaklandığı işinde yoğunlaşacaktır.ADAMLIK VE MARİFET YAŞAYIP,KÖTÜYÜ ELEMEKTİR
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler