SPOR

Manisaspor, Elazığspor deplasmanına gitmek için uçak parası bulamadı

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Manisaspor'un maddi sıkıntıları artarak devam ediyor. Manisaspor, Pazar günü oynanacak Elazığ maçına uçak parası bulamadığı için gidemedi. Manisaspor kafilesi, otobüsle götürülmek istendi.

Manisaspor, Elazığspor deplasmanına gitmek için uçak parası bulamadı

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Manisaspor Pazar günü oynanacak Elazığ maçına uçak parası bulamadığı için gidemedi. Kafile otobüsle götürülmek istendi.

Ancak Hüseyin Tok, Hikmet Balioğlu ve kaleci Göktüğ Bakırbaş buna karşı çıktı.

Yaşanan krizin ardından takım yola çıkamadı. Yarınki Elazığ maçında yaşanacak bir puan kaybı küme düşmelerine neden olacak.

Manisaspor yarın Elazığ'da mücadeleye çıkamadığı takdirde küme düşecek.

Yönetimin nasıl bir yol izleyeceği şimdiden merak konusu oldu.

(Fanatik)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
bunları anaları uçakta doğurmuştu ondan otobüse binemezler.
Devlet hiç bir kulübe yardım etmemeli vergi affı olmamalı aldıkları paralar az değil bırakın batsınlar doğru harcamayı öğrenirler. Avrupa kulüplerinden çok gideri var bizim kıytırık takımların. Niye battı niye bu kadar borç oldu hiç biri araştırılmıyor bi inceleyin bi denetleyin şu kulüpleri.
federasyon bu konuda kulüplere neden sahip çıkmıyor? bu tip ulaşım ücretlerinin en azından bir kısmı federasyon tarafından karşılanmalı.. ayrıca sporcu indirimi diye bişey olmalı bir spor müsabakası oynanacağı için özel sefer ve özel fiyatlı tarife uygulanmalı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler