SPOR

Manisaspor, Elazığspor deplasmanına gitmek için uçak parası bulamadı

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Manisaspor'un maddi sıkıntıları artarak devam ediyor. Manisaspor, Pazar günü oynanacak Elazığ maçına uçak parası bulamadığı için gidemedi. Manisaspor kafilesi, otobüsle götürülmek istendi.

Manisaspor, Elazığspor deplasmanına gitmek için uçak parası bulamadı

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Manisaspor Pazar günü oynanacak Elazığ maçına uçak parası bulamadığı için gidemedi. Kafile otobüsle götürülmek istendi.

Ancak Hüseyin Tok, Hikmet Balioğlu ve kaleci Göktüğ Bakırbaş buna karşı çıktı.

Yaşanan krizin ardından takım yola çıkamadı. Yarınki Elazığ maçında yaşanacak bir puan kaybı küme düşmelerine neden olacak.

Manisaspor yarın Elazığ'da mücadeleye çıkamadığı takdirde küme düşecek.

Yönetimin nasıl bir yol izleyeceği şimdiden merak konusu oldu.

(Fanatik)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
bunları anaları uçakta doğurmuştu ondan otobüse binemezler.
Devlet hiç bir kulübe yardım etmemeli vergi affı olmamalı aldıkları paralar az değil bırakın batsınlar doğru harcamayı öğrenirler. Avrupa kulüplerinden çok gideri var bizim kıytırık takımların. Niye battı niye bu kadar borç oldu hiç biri araştırılmıyor bi inceleyin bi denetleyin şu kulüpleri.
federasyon bu konuda kulüplere neden sahip çıkmıyor? bu tip ulaşım ücretlerinin en azından bir kısmı federasyon tarafından karşılanmalı.. ayrıca sporcu indirimi diye bişey olmalı bir spor müsabakası oynanacağı için özel sefer ve özel fiyatlı tarife uygulanmalı
Dikkatinizi çekerim arkadaşlar amatör liglerden veya paf liginden bahs edilmiyor TFF 1. liginden bahs ediliyor Türkiyenin bir ucundan bir ucuna otbüs yolculuğu ve peşine maç basiretsiz kulüp yöneticileri ve basiretsiz TFF işte türkiyede spora verilen değer bu gerisi ALLAHA EMANET.
Aşkhisar’ım ile dalga geçenler iflah olmaz beter olun :)
Aşkhisar’ım hakkında sizi köy takımı ne işiniz var süper ligte gidin zeytin toplayın diyenler daha da beter olun sürüm sürüm sürünün. İlçe takımı diye dalga geçenler aldınız mı boynunuzun ölçüsünü !!
Uçak yokken de Manisa Spor vardı..
vestel firması manisaspor fenerbahçeyi yendiği için sponsorluğunu ve desteğini çekmişti hatırlatayım dedim
AKP nin ülkeyi getirdiği durum bu.HALA AKP ye oy verecek varsa nasihatten anlamadığı gibi bu halleride göremiyen ,idrak edemiyen akıl fakiri olanlardııır.
@ilhansafa beyfendiye cevap olsun. Manisasporu AKP mi yönetiyor. Bu kadar AKP düşmanı olma. Nerdeyse tuvalette kakanı yapamasan bunu bile AKP den bileceksin. Yuh yani derler sana.
O gevşek belediye başkanı cengiz ergün sağolsun, takıma muhalefet, takım yönetimine muhalefet, kendi vatandaşına muhalefet, kökeni olan partiye muhalefet, mevcut partisine muhalefet, böyle şımarık, küstah bir belediye başkanı daha yoktur, Allah belasını versin!!!
Ulan otobüsle gitseniz klasınız mı düşer? Çok kaliteli olsanız bu durumda olmazdınız dümbükler :(
şanlıurfasporu küme düşürdü oda gelsin bizim gruba
ee manisalı fetöcü iş adamları şehri terk etti para bitti
Şimdi moda belediyeler şehirlerinin takımlarına sahip çıkacaklarına kendi belediye spor adı altında kulüp kurup spora vermeleri gereken payıda iç ediyorlar.
Diğer Haberler