SPOR

Marius Sumudica ülkesi Romanya'ya döndü

Süper Lig ekiplerinden Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica, özel uçak tutarak ülkesi Romanya'ya gitti.

Marius Sumudica ülkesi Romanya'ya döndü

Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica’nın dün gece özel uçak tutarak Romanya’ya gitti. Rumen çalıştırıcının dönüş tarihi henüz netlik kazanmadı. Sumudica döndükten sonra 14 gün karantina altına alınacak.

Süper Lig’de maçların ertelenme kararının alınmasının ardından Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica, kiraladığı özel uçakla Romanya’ya giderek herkesi şaşırttı. Evde kalması beklenen Sumudica’nın evinin yakınındaki havalimanından özel uçakla gittiği öğrenilirken, dönüş tarihinin de belli olmadığı bilgisi alındı. Liglerin başlama tarihi için en iyi ihtimal 17 Nisan olarak konuşulurken, takımın da bu tarihten 1 hafta öncesinde çalışmalara başlaması bekleniyor. Sumudica’nın ne zaman döneceği henüz netlik kazanmazken, döndükten sonra 14 gün karantina altında kalması gerekiyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Çoğu İnsanımızın palyaçoluk ile suçladığı Smudica'nın başarıları;gerek Kayserispor'da ve gerekse GaziantepFK'nde yadsınamaz bir gerçek.Kesinlikle önerim onu kaçırmamasıdır Gaziantep'in:)))
Başarısı neymiş, söyle bizde bilelim.
Pislik !
Aldığım havadislere göre;Kebab yi,ligdeki belirsiz muamma ve Gece kulüplerinin azlığı bunalttı beni,ölümüm Rumen Cıvırlarla olsun deyip;hem iş,hem sefahat için hava değişimi şart deyip,dayanamamış... Haydin Antep........
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler