MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

MasterChef'te bir ilk! Arsa ödüllü oyunda kıyamet koptu: "Kazansanız da asla yarışmayacağım"

Ekranların sevilen yemek yarışması MasterChef'te rekabetin dozu giderek yükseliyor. Lüleburgaz'da çekimleri gerçekleştirilen yarışmaya ilişkin açıklamada bulunan Mehmet Şef, "En başarılı arkadaşımız muhteşem bir arsa sahibi oluyor arkadaşlar" ifadesini kullandı. Oyun sırasında ipler gerildi. Azize "Kazansanız da asla yarışmayacağım" dedi. Takım arkadaşlarının tepkisini çeken genç yarışmacı, stüdyoda yapılan çekimlerde şeflerin söz vermesi üzerine "Kabul etmiyorum ağabey!" diyerek çıkıştı.

MasterChef'te bir ilk! Arsa ödüllü oyunda kıyamet koptu: "Kazansanız da asla yarışmayacağım"

MasterChef'te heyecanın dozu giderek artıyor. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyesi olduğu yarışma bu kez Lüleburgaz'da çekildi. MasterChef'te bir ilk yaşandı. Kazananın arsa sahibi olacağı oyun sırasında sinirler iyice gerildi.

m1

YARIŞMACI ARKADAŞLARINA TEPKİ GÖSTERDİ

Azize "Kimse bana reçete vermedi" diye tepki gösterince olanlar oldu. Esra "Azize, kimse kimseye reçete vermedi ki" diyerek takım arkadaşlarını savundu.

jjj

Arkadaşları genç yarışmacının yardım isteğini geri çevirince "Ben hiçbir şey istemiyorum." diyerek ağladı.

m4,

"Kazansanız da asla yarışmayacağım" diyen genç yarışmacıya kırmızı takım destek verdi.

03

"MASTERCHEF'TE İLK KEZ BÖYLE BİR ŞEYLE KARŞILAŞIYORUZ!"

Stüdyoda gerçekleştirilen çekimlerde ise gergin anlar yaşandı. Mehmet Şef'in "İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyoruz" sözleri üzerine açıklamada bulunan Azize, "Burada 9 kişi yarışıyoruz. Sekizinin yanına gidip yardım etmek istedim." diyerek yaşadığı sıkıntıyı dile getirdi.

tt

Tanya, Azize'nin durumu kişiselleştirdiğini söylerken bir başka takım arkadaşı ise "Aynı durumu burada bir başkası yaşasa kenara çekilip böyle bekleyecek miydi? Koordinasyonu bozuyorsun bir noktada." diyerek genç yarışmacıya tepki gösterdi.

300

Azize ise şeflerin önünde "Kabul etmiyorum ağabey, etmiyorum!" diyerek takım arkadaşlarına rest çekti.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler