MAGAZİN

Masumlar Apartmanı 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çöp evde yangın çıkaran Gülben'e ne olacak?

TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümde Esra'yı iterek yaralanmasına neden olan Gülben gözaltına alınıyor. Sorgusu sırasında gözyaşlarına boğulan Gülben serbest kaldıktan sonra herkesi şoke eden bir hareket yapıyor. Çöp eve giden Gülben "Bitecek artık" dedikten sonra çöpleri ateşe veriyor ve kapıyı kapatıyor. Dumandan zehirlenen Gülben'e ne olacağı ise yeni bölümde belli olacak.

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı, merakla beklenen 13. yeni bölümüyle 8 Aralık Salı akşamı TRT 1 ekranlarında olacak. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşanacak.

GÜLBEN ÇÖP EVİ YAKIYOR!

Esat'ı elinden alacağını düşündüğü Esra'yı iterek yaralayan Gülben, emniyette ifade veriyor. Ancak Gülben serbest kaldıktan sonra ise büyük bir yıkım yaşıyor. Çöp evdeki yüzlerce çöp poşetini ateşe verip yangın çıkaran Gülben çıkan dumandan etkilenerek kendinden geçiyor.

Han, Safiye ve Naci'nin lise yıllarında çekilen bir fotoğrafını ve arkasındaki notu görünce gerçekleri anlıyor. Diğer yandan ise yeniden Safiye'nin karşısına çıkan Naci ona dokunmaya çalışınca gördüğü tepkiyle büyük şaşkınlık yaşıyor.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ

Safiye’nin ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra kapısına gelmiş, kanlı canlı karşısında durmaktadır. Ancak Hasibe’ nin gölgesi Safiye’ye rahat vermez, Naci’den uzak durması gerektiğini hatırlatır.

03e54d98-9bf0-4a1c-b9ab-09c4c2bef89d

Safiye yeniden alevlenmeye başlayan duygularını her zamanki gibi bastırmaya karar verir.

Han’ın içinde bulunduğu çıkmazlar çoğaldıkça ona destek olmaya çalışan İnci’yle aralarındaki bağ kuvvetlenir.

2807f775-ca04-4c91-bb3e-f425ceab3214
Han Gülben’in Esat’a olan takıntısı yüzünden ciddi önlemler almaya karar verir. Gülben evdeki bu yeni kurallar içinde sıkışıp kalır. Onun için kurulan hapishaneden çıkmanın yollarını arar.

0381b838-3593-424f-87da-9a3a32750138

Ev ahalisinin gözü üzerinde oldukça bu hiç kolay olmayacaktır. Son anda imdadına İnci yetişir, Gülben çıkış biletini bulur.

969bcc5d-8bb8-4352-8e64-4b531927e64e

Ancak yaptığı planın neye mal olacağının farkında değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
hergün olsa hiç sıkılmadan izliceğim bir dizi gerçekten muhteşem
Gülben zaten birkaç bölümdür şok üstüne şok
Geri Dön