MAGAZİN

Masumlar Apartmanı 31. son bölümde Esat, Gülben'e olan aşkını itiraf etti! Masumlar Apartmanı'nda Gülben değişimiyle şaşırttı

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı 31. son bölümüyle ekrana geldi. Masumlar Apartmanı son bölümde Han'ın karşısına çıkan Esat, Gülben ile ilgili itiraflarda bulundu. Esat, Gülben'e ilgi duyduğunu ve onu mutlu etmek istediğini söyledi. Konuşmaları dinleyen Gülben ise büyük mutluluk yaşarken, Han'ın yaptıklarıyla yıkıldı. Han'a isyan eden Gülben adeta çılgına döndü. Esra'dan yardım isteyen Gülben'in değişimi ise herkesi şaşırttı. Masumlar Apartmanı sosyal medyada da gündem oldu.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı 27 Nisan Salı akşamı yeni bölümüyle seyirciyle buluştu. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın 31. bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşandı.

ESAT, HAN'A GÜLBEN'E OLAN İLGİSİNİ İTİRAF ETTİ

Masumlar Apartmanı son bölümde Han'ın kovduğu Esat, Gülben'le olan ilgisini göstermeye devam etti. Apartmana gelen Esat, Han'ın karşısına çıktı. Esat, Gülben'e duyduğu ilgiyi açıkladı ve onu mutlu etmek istediğini söyledi. Bu konuşmalara şahit olan Gülben ise kısa süre de olsa hayatının en mutlu anlarını yaşadı.
resize-c62a4142-yTov
Ancak Han, Gülben'in bebeklerinden birini getirerek Esat'a onun yetişkin biri olmadığını hala bebekleriyle oynadığını söyledi.

7dca6800-89b7-4b2b-8dc9-c312eac6e469
Esat ise Han'ın sözlerinden sonra "Bir daha sorun çıkarmayacağım" diyerek gitti.

esat

HAN'IN YAPTIKLARI GÜLBEN'İ ÇILDIRTTI!

Han'ın yaptıklarından sonra ise Gülben çılgına döndü ve tüm bebeklerini apartman boşluğuna attı. Han'a ise rest çeken Gülben, Esat'ı bırakmayacağını ancak Han'ın İnci'yi bile kaybederek tek başına kalacağını söyledi.

esat2

Han ise yaptıklarından dolayı büyük üzüntü yaşadı.
resize-c62a3922-aVe1
Değişme kararı alan Gülben, Esra'nın evine giderek yardım istedi. Esra ise Gülben'e en güzel elbiselerinden birini verdi ve makyaj yaptı.

gülben4

Gülben Esra sayesinde yaşadığı değişimle herkesi şaşırttı.

gülben5

NACİ'NİN YARDIM NOTUNU SAFİYE GÖRDÜ

Diğer yandan ise Han'ın kazan dairesinde rehin tuttuğu Naci ise yemek kabının içine yazdığı yardım notunu koydu. Evde Han'ın yemek kabını yıkayan Safiye ise Naci'nin notunu buldu. Baba Hikmet ise notu açarak Naci'nin yardım istediğini söyleyince Safiye büyük şok yaşadı.

MASUMLAR APARTMANI SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Masumlar Apartmanı son bölümdeki Esat, Han ve Gülben sahnesi sosyal medyada da gündem oldu. Twitter'da TT listesine giren dizi hakkında binlerce paylaşım yapıldı ve Merve Dizdar'ın oyunculuğuna övgü yağdırıldı. İşte o paylaşımlardan bazıları:

MERVE1

MERVE2

MERVE3

MERVE4

MERVE5

MERVE6

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
hasta hepsi normal insan neden yaklasir bunlara
Masumlar apartmanı ama kimse gördüldüğü gibi masum değil
deliler apartmani
Geri Dön