SPOR

Juve'den Merih için asker selamı açıklaması!

Juventus Teknik Direktörü Sarri, bugün düzenlediği basın toplantısında kendisine yöneltilen Merih Demiral sorularını cevapladı. Sarri, Merih Demiral'ın Fransa maçında verdiği asker selamını normal karşıladığını belirtirken, konunun artık TFF ve UEFA arasında olduğunu söyledi.

Juve'den Merih için asker selamı açıklaması!

Juventus Teknik Direktörü Mauricio Sarri, milli yıldızımız Merih Demiral'ın son durumunu ve Fransa maçında yaşanan asker selamı konusuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

MERİH'İN SERIE A'DAKİ İLK MAÇI

Merih'in iyi durumda olduğunu belirten Sarri, "Merih salı gününe kadar milli takımdaydı. Bu durum, her futbolcu için zordur. Merih'in arkadaşlarıyla arasındaki ilişki son derece iyi ve performansından da gayet memnunum" dedi.

Fransa maçındaki asker selamıyla alakalı da görüş belirten Sarri, "Bu konuda yorum yapmam doğru değil ama onun açısından baktığımızda, takım arkadaşları ve ülkesiyle alakalı bir durum olduğundan normal karşıladım. Konu şu an Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA arasında" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
avrupanın insanında sıkıntı yok politikacıları sıkıntılı
@yusuf_1999_suost Gelsenkirschen-Solingen'de yakılıp,Alman itfaiyesinin kurtaramadığı (!);Bursa'da çıplak şarkı söyleyen bir italyan kızı tecavüz edilip öldürülmesi de mi politikacıkarın sıkıntısı Yusuf!!!!Ekonomik kalkınma ve Eğitim ile bunların haçlı bilinç altına,kendi kültür ve benliğini nasıl kabul ettirmelisindir tüm sıkıntı!!!Eğitim ile kendimize çeki düzen vereceğiz,Ekonomi ile tok gezeceğiz ve bırak Asker selamını,istersen amuda kalkıp selam ver,kimsenin umuru olmaz!!! Hem Türk'e hem Irak kğrdüne ekonomik destek çıkan Batı;eh yani selamda gözünün üzerinde kaşını bulması normal!!!
Bu iki denklemi başarırsak Melih gibi ve bir çok konuda Avrupada futbol oynayan genç oyuncularımız,kısaca Gençlerimiz,müreffeh bir toplumda boyunduruk-diretme olmadan yaşayabilirler
helal.sana.olaya.boyle bakmali iste
BU SÖZLERE ŞAPKA ÇIKARTILIR! İNSAN HER YERDE İNSANDIR! ÇAMURA BATSA DA İNSAN, YAĞMURA TUTULSA DA İNSAN! NOKTA!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler