SPOR

Mehmet Demirkol: Türkiye'nin en iyi santrforu Burak Yılmaz

Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor forması giyen Burak Yılmaz ile yönetim arasındaki gerginlik gündeme damga vurdu. Milli futbolcuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol, "Burak'ın konusu ego. Yönetim ve Burak da ego var. Ama bu sorun çözülür" dedi.

Mehmet Demirkol: Türkiye'nin en iyi santrforu Burak Yılmaz

beIN Haber'de değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol şunları söyledi:

"Burak Yılmaz olayın para ile alakası olmadığını belirtiyor. Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi Burak Yılmaz'ı istemiyor. Bu çok net. Burak da fazla duygusal, istenmediğini düşünüyor. Ama bu konu çözülebilir. İki taraf da egolu davranıyor."

"BURAK, CENK'TEN DAHA ÖNDE"

Burak Yılmaz ile Cenk Tosun'u kıyaslayan Mehmet Demirkol, "Burak'ın yaşı artık belli seviyede ve sürekli oynaması lazım. Oynamadığı zaman bitebilir. Futbolu bırakmasa bile, futbol onu bırakabilir. Türkiye'nin en iyi santrforu Burak. Cenk kusura bakmasın ama bundan hiç şüphem yok. Cenk'i de beğeniyorum ama Burak daha önde" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
sende iyi bir spor yazarısın, ama ali ece senden daha iyi.
Ne Cenk ne de Burak en iyi. En büyük rezillik ve utanç şu olmalı; 81M nüfusa sahip bir ülkeden adam gibi Seydou Doumbia gibi dayanıklı, kale ve bitirici bir forvetin çıkmaması...
Nerede geçen yıl Beşiktaş da oynayan Cenk... Nerede şimdiki Cenk... Arada dağlar kadar fark.. İngiltere pek yaramamış.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler