MAGAZİN

Melisa Döngel'in sokak tarzı! Sütyensiz haliyle dikkat çekti

Melisa Döngel'in sokak tarzı! Sütyensiz haliyle dikkat çekti

Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren Başar karakterini canlandıran Melisa Döngel Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Melisa Döngel sütyensiz tercihiyle dikkat çekti.

Son dönemin genç oyuncularından olan Melisa Döngel dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Melisa Döngel, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Maskeyi çenesinin altında takmasıyla eleştirilen Melisa Döngel sosyal mesafe kuralına ise uydu.

Bir arkadaşıyla birlikte mağazaları dolaşan Döngel, giyim tarzıyla da dikkat çekti. Güzel oyuncu spor tarzıyla ve stüyen takmamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

melisa dongel (1)
Sütyensiz büstiyer tercihiyle görenleri kendine baktıran Döngel güzelliğiyle de kendine hayran bıraktı.

HANDEL ERÇELLİ DİZİDE MUTSUZ

Snob Magazin'in haberine göre; Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel’in yakın arkadaşı Ceren’i canladıran Melisa Döngel, Erçel ile ortak bir noktalarının olduğu ve geçmişte aynı erkeğe gönül verdikleri ortaya çıkmıştı. Hande Erçel “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde rol aldığı dönem Ekin Mert Daymaz’la aşk yaşamıştı, Melisa Döngel de geçen yaz yakışıklı oyuncuyla aşk yaşayıp ayrılmıştı.

melisa dongel (5)

Dizi'de mutsuz olduğu ve istediği ortamı bulamadığı iddia edilen Melisa Döngel'in diziden ayrıldığı konuşuluyor.

MELİSA DÖNGEL KİMDİR?

melisa dongel (4)

1999 doğumlu olan Melisa Döngel oyunculuk kariyerine Elif dizisi ile başlamıştı. Eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi'nde tamamladı. 2014'de Elif dizisi ile oyunculuk hayatına başladı. Arka Sokaklar, Bizim Hikaye, Hangimiz Sevmedik gibi dizilerde rol almıştı. FOX tv'deki Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan Melisa Döngel 174 cm ve 54 kilodur. Bizim Hikaye'deki Deniz karakteri ile beğenilen Melisa Döngel akrep burucudur. Ünlü oyuncu daha önce Bizim Hikaye dizisinde Deniz kakakterine hayat vermiştir. Arka Sokaklar'da Nil karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. Hangimiz Sevmedik adlı dizide Sevtap karakteri ile dikkat çeken Melisa Döngel Elif dizisinde ise Süreyya karakterini canlandırdı.

melisa dongel (2)
Ayrıca ünlü oyuncu Ne Münasebet, Aşk Ağlatır ve Fazilet Hanımı ve Kızları dizilerinde yer aldı. FOX TV'de Sen Çal Kapımı dizisi ile ekran karşısına çıkan Melisa Döngel dizide Eda'nın arkadaşı Ceren'i canlandırmaktadır. Kerem Bursin, Anıl İlter, Hande Erçel, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz gibi isimlerin yer aldığı Sen Çal kapımı dizisinde Ceren karakterine hayat veriyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 43 yorum
Zaten takmasına gerekte yok, bu kadınlarda zayıflığı kim moda yapmışsa kürdan gibi geziyolar ne göğüs ne kalça var askerlik celbi gelir buna yakında
ruyanda goremessin böyle guzel kadini.
çıplak gezin yavrum niye elbise giyerek kendinize eziyet ediyosunuz
@sevki_topuz_1900 chp gençliği, laik, çağdaş, avrupalı
@prvda741 Sizin gençlik sanki çok süper de. Adama, bir Hz. Muhammed'in dadaşın kim desen Ümmü Eymen diyemez. Ya da bir Falkland Adaları'nın başkenti nedir desen Stanley olduğunu ifade edemez. Al birini vur ötekine hesabı. Sizin cephede okuma düşmanlığı ayyukta. Koyu yayınevlerinden çıkan üç beş aşk müptezeli yazar dışında kaç tane genç neyi okuyor Allah aşkına?
@sevki_topuz_1900 böyle dedin mi de hoplarlar.Niye kızıyosunuz ? hakaret etmemiş. chp gençliği laik çağdaş avrupalı demiş. aslında bu görüntünün sizin cenaha atfedilmesi sizi bile rahatsız ediyor fıtrat gereği. Müslüman böyle giyinmez. yemişim kalp güzelliğinizi. islam kural dinidir.
@prvda741 napsın sen istedin diye türban mı taksın
@sevki_topuz_1900 bu çıplaklık mı
Vitaminsiz :)
Geri Dön