Melisa Şenolsun: Oyunculuk özgürleştiriyor

Atiye dizisindeki cesur sahneleriyle dikkat çeken Melisa Şenolsun, Hello! dergisi için objektif karşısına geçti.

Melisa Şenolsun: Oyunculuk özgürleştiriyor

Atiye dizisindeki Cansu karakteri ile adından sıkça söz ettiren oyuncu Melisa Şenolsun dizideki sevişme sahneleriyle gündem olmuştu. Güzel oyuncu bir dergi için yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Atiye dizisindeki rol arkadaşı Metin Akdülger ile birlikte Hello dergisinin yeni sayısına konuşan ve poz veren Melisa Şenolsun, ‘Oyunculuğun cazip yanı nedir?’ sorusunu şöyle yanıtladı:

Hello_2010_01_22_1276_CMYK kapaka

‘’Her şeyden önce özgürleşiyorsun. Öyle özgürleşiyorsun ki; kendi günlük problemlerinden uzaklaşıyorsun. . Kendi güncel sorunlarını öteleyebildiğin, unuttuğun bir alan.

Hello_2010_01_22_1907_CMYK

Yani başka biri olup başka bir şey yapman gerekiyor ve bunun bir sürü de metodu var. Seni kendi hayatından çekip nefes aldıran, özgürleştiren bir şey oyunculuk.’"


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Soğunan vücudunu sergileyen Paraya para demiyor Batılılar amaçlarına ulaştı özenerek Batılılılar'dan fark kalmadı Sçrm böyle medeniyete Hiç giymeseydin Oyunculukta bir seviye vardır eski sinemacılar, tiyatrocular sanatçı değilmiydi yani Soyunun parayı bulun sonra bizlere sanat değin.... hadi ordan sende
özgürlük dediği vücudunu teşhir edip.para kazanmak başka bisey degil
maşallah güzel bayan
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler