SPOR

'Felipe Melo'nun dokunulmazlığı devam ediyor'

Rıdvan Dilmen, NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Galatasaray-Gençlerbirliği maçının ilk yarısını değerlendirdi.

'Felipe Melo'nun dokunulmazlığı devam ediyor'

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Galatasaray-Gençlerbirliği maçının ilk yarısını değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Gençlerbirliği takımı son 2-3 haftanın en iyi futbolunu oynuyor. Galatasaray'ın ilk yarı en iyi oyuncusu Semih Kaya'ydı. Bence Hamza hoca çok doğru bir strateji ile başlamadı. Hamza Hamzaoğlu'nun bir hamle yapması gerek. Hamza hoca Umut-Olcan değişikliğini yaparsa daha etkili olacaktır. Galatasaray'da coşku ve iştah var ama aceleci hareket ediyor. Felipe Melo'nun Türkiye'de dokunulmazlığı maalesef devam ediyor" dedi.

[Maçtan kareler-](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-genclerbirligi-macindan-kareler-154647-myspor)
[](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-genclerbirligi-macindan-kareler-154647-myspor)
[![Galatasaray - Gençlerbirliği maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2122829/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-genclerbirligi-macindan-kareler-154647-myspor)
**"İbre Beşiktaş'tan yana şimdiden söylüyorum"** Rıdvan Dilmen ayrıca "Şu anda gözüken Galatasaray'ı sadece Fenerbahçe zorlayacak. Beşiktaş'ın bir rakibi yok. Galatasaray'ın Beşiktaş maçı zor geçecektir. İbre Beşiktaş'tan yana şimdiden söylüyorum. Galatasaray, Galatasaraylılar şimdi aman haaa diyecekler.. Aman haaaa.. Umut Bulut'un düşürüldüğü pozisyon bana penaltı ve kırmızı kart gibi geldi" dedi.


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler