SPOR

Mersin'de deprem! Nurullah Sağlam da bıraktı

Mersin İdmanyurdu'nda yeni göreve başlayan teknik direktör Nurullah Sağlam'ın görevinden ayrıldığı belirtildi. Bülent Korkmaz'ın sözleşmesi feshedilmiş, ardından Hakan Kutlu istifa etmişti. Son olarak da Sağlam'ın istifasıyla 10 gün içerisinde 3 teknik adam gitmiş oldu.

Mersin'de deprem! Nurullah Sağlam da bıraktı

Süper Lig’de yeni bir teknik direktör skandalı yaşandı. Mersin İdmanyurdu kulübünde yeni göreve gelen başkan Hüseyin Çalışkan’ın göreve getirdiği Nurullah Sağlam’ın, 2 gün içinde görevini bıraktığı belirtildi.

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın, teknik direktör Yılmaz Vural’ı 6 gün gibi kısa bir sürede görevinden alması ile başlayan teknik direktör krizi, Mersin İdmanyurdu’nda devam etti.

Skandal bir şekilde görevine son verilen Bülent Korkmaz’ın yerine, saatler sonra Hakan Kutlu getirildi. Kutlu ayağının tozuyla geldiği Mersin kulübünden ayrılması uzun sürmedi. Ekonomik sıkıntılarla boğuşan Akdeniz ekibinde, 2 gün önce başkanlığa seçilen Hüseyin Çalışkan, beraberinde teknik direktör Nurullah Sağlam’ı göreve getirdi. Sağlam’ın da Mersin İdmanyurdu’ndan istifa etmesi Süper Lig’deki teknik direktör kaosunun bir devamı oldu.

[Mersin'de Bülent Korkmaz dönemi sona erdi](https://www.mynet.com/mersinde-bulent-korkmaz-donemi-sona-erdi-91252-myspor)

ÖZÜR DİLEDİ

Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, “Başarılı olacağıma inanmadığımdan dolayı bu yükün altına girmek istemiyorum. Bu takımla başarılı olamam. Yönetim kurulundan ve tüm Mersin İdman Yurdu camiasından özür diliyorum” diyerek görevi bıraktı.

[Hakan Kutlu 24 saatte istifa etti!](https://www.mynet.com/hakan-kutlu-24-saatte-istifa-etti-91333-myspor)

Deneyimli hocanın bu kararını değerlendirecek olan yönetimin yeni hoca arayışlarına da başlayacağı belirtiliyor.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler