SPOR

Messi'ye antrenmanda büyük ayıp! Fransız basını bu olay karşısında sessiz kalmadı

PSG ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Messi'nin hala yeni kontrat imzalamaması akıllarda soru işareti bırakmıştı. Son antrenmanda Messi ve Vitinha arasında ufak bir çekişme yaşandı. Vitinha, sakinleşmesini söyleyen Messi'ye sert bir müdahalede bulundu. 23 yaşındaki oyuncunun Messi'ye yaptığı bu davranış Fransız basınında büyük yankı uyandırdı.

Messi'ye antrenmanda büyük ayıp! Fransız basını bu olay karşısında sessiz kalmadı
Lionel Messi

Lionel Messi

ARJ Arjantin
Yaş: 36 / Pozisyon Forvet

Messi'nin PSG'de yaşadığı en skandal olay dün gerçekleşti. Antrenman sırasında 23 yaşındaki Portekizli Vitinha ile bir pozisyonda karşı karşıya gelen Messi'ye ilginç sözler sarf eden Vitinha'ya eleştiri var.

SÖZLEŞME YENİLEMEDİ

thumbs_b_c_2b20cd07035e3de8e7b1597a0f7691e5

Kontratı sezon sonunda bitecek Messi'nin yeni durağının neresi olacağı henüz netleşmedi. PSG ile devam mı edeceği yoksa Barcelona'ya geri mi döneceği belli olmayan Messi'nin takım içindeki durumu da sallantıda...

23 YAŞINDAKİ FUTBOLCUDAN BÜYÜK AYIP!

FprjNPfWYAEfR95

PSG'nin dün yaptığı antrenmanda Messi ile Vitinha arasında ufak bir sözlü dalaşma yaşandı. Messi'nin sakin olmasını söyleyen Vitinha, antrenmanın devamında Arjantinli oyuncuya sert bir müdahalede bulundu. Bu müdahale sonrası yerde kalan Messi'ye takım arkadaşları yardım etti. Sonrasında Vitinha, takım tarafından uyarıldı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler