SPOR

CANLI

Mesut Özil'den Fenerbahçe'nin teklifine cevap!

Fenerbahçe taraftarlarını geçtiğimiz sezondan bu yana en fazla heyecanlandıran isimlerden biri olan Mesut Özil'in sözleşmesi bittikten sonra Arsenal'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, Alman basını çarpıcı bir iddiada bulundu.

Mesut Özil'den Fenerbahçe'nin teklifine cevap!

Alman basınında Bild gazetesi, Fenerbahçe'nin Mesut Özil'e trnasfer teklifi yaptığını fakat yıldız futbolcunun bu teklifi reddettiğini yazdı. Arsenal'deki sözleşmesini tamamlamak istediğini belirten yıldız futbolcun sözleşmesi bittikten sonra geleceğiyle ilgili karar verecek.

Öte yandan Arsenal yönetimi ise yüksek maaşı nedeniyle kontratından önce Mesut Özil ile yolları ayırmayı hedefliyor. Ancak Mesut Özil'in menajeri son dönemde yaptığı açıklamalarda oyuncunun Arsenal'de kalacağını ve çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

m1-1595263608


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Adamın aldıgı para belli orada yahu gelirmi adam fenere sezonu 7 bitirmiş takım avrupada yok seneye ne olacakları belli degil çirkef adamın birinide sportif direktör yapmışlar adam gelirmi arkadaş acun degil feriştagı olsa ikna edemez akıllı adam bu özil attan eşşege binmez
Sezon başı fenerliler : omuz omuza şampiyonluga , ersun yanal : biz şampiyon olacagız digerleri sıralamayı belirlesin birinci belli ( en az 10 kez söyledi tv de bunu ) sonuç fener 7 ci ersun gs malubiyeti sonrası kovuldu maç 8 olurdu fenerliler dua etti 3 te bitti diye win windaki paralar badem oldu avrupada fener varmı yok şimdi sezon başayınca fenerliler : şampiyon olcaz biz şampiyon olcaz sezon sonu yine iki parça durumuna düşecekler
Takım
O
Av
P
Geri Dön