SPOR

CANLI

Mesut Özil Fenerbahçe taraftarını heyecanlandırdı

Mesut Özil Fenerbahçe taraftarını heyecanlandırdı

Mesut Özil'in kişisel Instagram hesabındaki paylaşımı sarı lacivertli taraftarları heyecanlandırdı.

Fenerbahçelilerin hayallerini süsleyen Mesut Özil, yaptığı Instagram paylaşımıyla sarı lacivertlileri heyecanlandırdı. Mesut Özil'in yaptığı İstanbul paylaşımına eşi Amine Gülşe kalplerle karşılık verirken Arsenal'in Yunan savunmacısı Sokratis, göz kırpma ifadesi göndererek heyecan seviyesini yükseltti.

Mesut Özil'in bu paylaşımı ve yakın çevresinin paylaşıma verdiği reaksiyonlar bir anda sosyal medyada Fenerbahçe taraftarının en çok konuştuğu haber haline geldi.

Öte yandan kısa süre önce yönetici Selahattin Baki yaptığı açıklamada "Bir taraftar olarak ben de çok isterim ancak ekonomi var" sözleriyle transferin olabilmesi ile ilgili son bilgiyi vermişti.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç da Mesut Özil'in transfer edilme ihtimalini 'Güzel bir rüya' olarak nitelemişti. Fenerbahçe taraftarı olduğunu daha önce açıklayan Mesut Özil'in kadro dışı kaldığı Arsenal'deki sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor.

(SPORX)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Mesut gelir ve fenerbahçe 2022 de şampiyonlar liginde fi al oynar.. Şu anda süperligin üstündeki kadro Avrupanın üstünde olacak.. Teşekkürler BELEZOĞLU
kalk hadi sabah oldu işe geç kalacaksın :)
gerizekalı ????????????
Hayırlısı olsun, ekonomik olarak Fenerbahçe'ye yük olmayacak şekilde sponsor yoluyla bu transfer gerçeklelecekse buyursun gelsin, Mesut gibi henüz 32 yaşında bir dünya yıldızının oynama niyeti varsa ölüsü bile bu lige 3 gömlek büyük gelir. Dediğim gibi mali yük oluşturmayacak şekilde ve gerçekten oynama niyetiyle gelecekse başımızın üstünde yeri var gelsin yiğidim. Yoksa da yolu açık olsun.
hayırlı olacaksa olsun inşallah
Takım
O
Av
P
Geri Dön