SPOR

CANLI

Mido: Mostafa Mohamed Galatasaray'a bedavaya gelebilir

Mısır'da Mostafa Mohammed hakkında çarpıcı iddia. Eski futbolcu Mido, Galatasaray'ın durumu öğrenmesi ve araştırması halinde oyuncunun ocak ayında bedavaya gelebileceğini söyledi.

Mido: Mostafa Mohamed Galatasaray'a bedavaya gelebilir

Galatasaray'ın Mostafa Mohamed transferiyle ilgili çarpıcı bir iddia geldi.

Mısırlı eski futbolcu Mido, Mostafa Mohamed'in Zamalek ile son yaptığı yeni sözleşmenin federasyon tarafından tescil edilmediğini söyleyerek bunun sorumlusu olarak kulübün eski yöneticisini gösterdi.

456

Mısırlı eski futbolcu Mido, Mostafa Mohamed'in Galatasaray'a kiralanmadan önce Zamalek ile imzaladığı sözleşmenin Mısır Futbol Federasyonu tarafından tescilenmediğini söyledi ve sorumlu olarak Zamalek eski yöneticilerinden Ibrahim Abdullah'ı gösterdi.

Spor Bakanını bu konuda göreve çağıran Mido yaptığı açıklamada, "Galatasaray eğer Mostafa Mohamed'in sözleşme detaylarını öğrenirse oyuncu Zamalek'e geri döner ve ocak ayında bedelsiz olarak Galatasaray'a imza atar" dedi.

(FUTBOL ARENA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
üç kağıta erken başladılar bu sene ama haklılar bu limitler ve bu euro kuru ile oyuncu almak imkansız euro kuruna bakmadan limit veriyorlar en az limit verilen takım her zaman BJK son 5 senede 3 kere şampiyon olan gene BJK, 3 kere kiralık oyuncular ile şampiyon olduk gene oluruz
her yazılana inanmayaın mısırlılardan her şey beklenir 4,5 milyon doları artırmak için hileye baş vurup futbolcuyu gs a vermeme oyunudur gs parayı yatırmazsa transferi fesh olur onların istediği de bu 15-20 milyon dolara satarlar
zamalek takımı mostafayımı 15-20 satacaklar :D komple kulübü satın alırlar o paraya
@mustafa_dogan_1930 gs nin bugun itibarı ile ffp anlaşması sona erdi siz sürünün daha ffp diye kuşlar puhaa
Harika Harika
Takım
O
Av
P
Geri Dön