MAGAZİN

Mihriban Hurmacı'nın 'Kanlı yüzümü tekmelerken çocuklarım gördü' açıklamasına Özer Hurmacı'dan yalanlama! "Hepsi yalan, o beni ısırdı"

Mihriban Hurmacı'nın futbolcu eşi Özer Hurmacı tarafından darp edildiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Yüzünün kanlar içerisinde kaldığı fotoğrafları paylaşan Mihriban Hurmacı, şikayetçi oldu. İddiaların hedefindeki Özer Hurmacı'nın avukatından cevap geldi. Açıklamada, "Sinir krizi geçiren Mihriban Hurmacı, müvekkilimin parmağını ısırmaya başlamıştır. Bunun üzerine kurtulmaya çalışırken Mihriban Hurmacı'nın kaşında kanama olmuştur. Özer Hurmacı'ya 3 dikiş atılmıştır" denildi.

Mihriban Hurmacı'nın 'Kanlı yüzümü tekmelerken çocuklarım gördü' açıklamasına Özer Hurmacı'dan yalanlama! "Hepsi yalan, o beni ısırdı"

Almanya'da doğup büyüyen ve ekonomi bölümü okuyan Mihriban Hurmacı, 2015 yılında Özer Hurmacı ile Trabzon'da evlendi. Mihriban Hurmacı, 2 sene önce ilk kez şiddete maruz kaldığını açıkladı. Sorunlu bir evliliklerinin olduğunu belirten Hurmacı, eşi Özer Hurmacı'nın cep telefonunda gördüğü kadın fotoğrafları ve mesajlar yüzünden tartışma çıktığını ve eşinin kendisine şiddet uyguladığını iddia etti.
kanlar-icinde-kalan-esinin-iddialarina-ozer-14714039_3120_m

"KANLI YÜZÜMÜ TEKMELERKEN ÇOCUKLAR GÖRDÜ"

Evlilik hayatları boyunca sorunları olduğunu ve zamanla düzeldiğini belirten Mihriban Hurmacı, 3 Şubat'ta yaşanan olayı anlattı.

Hurmacı, “Bu kadar şiddet boyutuna hiç gelmedi. İlk şiddet 2 sene önce başladı ve bu hale geldik. Olay esnasında çocuklar yanımda olduğu için çok büyük travma yaşadım. Çok büyük bir acı yaşadık. Kendimi savunamadım. Kanlı yüzümü tekmelerken çocuklar gördü. Çocuklar babalarının bacaklarına sarıldılar, Özer hiçbir şekilde çocukları dinlemedi. Telefonumu almaya çalıştı ve yere attı. Evden çıkmaya çalıştım ve kapıları arkamdan gelmesin diye kilitledim. O şekilde arabaya binip karakola gitmeyi başardım. Ben kanları yüzüme ve yere damladıktan sonra gördüm. Polis merkezinde bana çok yardımcı oldular, yüzümdeki kanları sildiler. Yüzümü kapatmaya çalıştım ama yüzümü yumrukladı. Çocuklarıma bir şey yapar diye korktum aslında ama zaten beni arayıp peşimden geldi. Bir arkadaşımız çocuklara baktı o durum içimi rahatlattı" şeklinde konuştu.

"ŞU AN HESABIMDA 500 TL VAR"

Ekonomik şiddet gördüğünü de söyleyen Mihriban Hurmacı, "2 senedir bana çok az miktarda para gönderiyor. Çok lüks bir sitede oturuyoruz, varlıklı bir eşim olmasına rağmen hiçbir şekilde para göndermiyor. Şu an hesabımda sadece 500 TL var. Bunu ona muhtaç kalmam için yapıyor" dedi.

"DAHA ÖNCE DE ALDATILMA NEDENİYLE TARTIŞMA YAŞADIK AĞLADI BENİ İKNA ETTİ"

Daha önce de aldatıldığını ve Özer Hurmacı tarafından ikna edildiğini ifade eden Mihriban Hurmacı, "Yalanlar söyledi, sözler verdi ve hediyeler gönderdi. Ağladı, ailemi de arayarak onları da ikna etti. Çok manipülatif bir insan. Bugün boşanma davasını açacağım. Boşanmak istiyorum kesinlikle bir daha beni ikna etmesine müsaade etmeyeceğim" diye konuştu.

"ŞİDDETE UĞRAYAN KADINLARA ÇOK ÜZÜLÜRDÜM, ONLARI ÇOK SEVDİĞİMİ SÖYLEMEK İSTERİM"

Şiddete maruz kalan kadınlara seslenen Mihriban Hurmacı şöyle devam etti:

“Benim iki kızım var ve onlara örnek olmak istiyorum bu konuda susmayacağım. Ben çıkıp arabama binip polis merkezine gitmeyi başardım ama bunu yapamayan çok kadın var. Şiddet uğrayan kadınlara çok üzülürdüm. Bu çok kötü ve travmatik bir durum. Bu durumu çok kadın yaşıyor, artık onları daha iyi anlıyorum ve buradan onları çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Onların yerine kendimi koyabiliyorum. Onlar da susmasın, buna göz yummasın. Hayatıma çocuklarımla birlikte huzurlu bir şekilde devam edeceğim." dedi

"KAFAMI CAMLARA VURDU"

Beni bir odaya çekerek ellerime, yüzüme vurmaya başladı. Kafamı camlara vurdu, "Seni gebertirim" diyerek tehditte bulundu. Kendimi dışarıya zor attım" dedi. Mihriban Hurmacı, yüzü kanlar içindeki fotoğrafını da paylaştı.

kanlar-icinde-kalan-esinin-iddialarina-ozer-14714039_9079_m

"İDDİALAR GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR"

Özer Hurmacı'nın avukatı Esennur Ezgi'den şiddet iddialarına cevap geldi. Ezgi, Mihriban Hurmacı'nın iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

İşte Özer Hurmacı cephesinden gelen açıklama:

"Müvekkilim Sn. Özer Hurmacı ile Mihriban Hurmacı arasında geçen 03.02.2022 tarihli olaya ilişkin kamuoyu açıklaması yapma ihtiyacı hasıl olmuştur. Mihriban Hurmacı'nın yaptığı paylaşımlar ve müvekkilim hakkındaki iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Şöyle ki;

kanlar-icinde-kalan-esinin-iddialarina-ozer-14714039_3032_m

"EVLİLİĞİNİ KURTARMAYA ÇALIŞTI"

1- Öncelikle taraflar 2021 yılında girdikleri boşanma sürecinden sonra anlaşma sağlayıp karşılıklı olarak boşanma davasından vazgeçmişlerdi, Müvekkilim Özer Hurmacı evliliğini kurtarmak adına bu süreçte elinden gelen tüm özen ve hassasiyeti göstermiş ancak Mihriban Hurmacı tam aksine davranışlar sergilemeye devam etmiştir.

"SİNİR KRİZİ SONRASI SAKİNLEŞMEDİ"

03.02.2022 tarihinde ise Mihriban Hurmacı geçirdiği sinir krizi sonrası müvekkilim Özer Hurmacı tarafından sakinleştirilmeye çalışılmış ancak bir turlu sakinleşmeyen Mihriban Hurmacı, müvekkilime saldırmış ve müvekkilimin parmağını koparırcasına ısırmaya başlamıştır.

"KAŞINDA KANAMA OLDU"

Bunun üzerine müvekkilim bu durumdan kurtulmaya çalışırken Mihriban Hurmacı'nın kaşında kanama olmuş ve o halde darp raporu almak üzere hastaneye gitmiştir. Yüzünün diğer bölgelerinde görülen kanlar da kaşındaki kanamadan kaynaklanmaktadır. Ayrıca Mihriban Hurmacı'nın müvekkilim Özer Hurmacı'nın parmağını ısırması neticesinde parmağına 3 (üç) dikiş atılmıştır.

Akabinde taraflar birbirlerinden karşılıklı olarak şikayetçi olmuşlardır. Savcılık tarafından alınan sağlık raporunda, Mihriban Hurmacı'da sadece basit tıbbi müdahale ile giderilecek nitelikte izler olduğu kanaatine varılmıştır. Bu da Mihriban Hurmacı'nın geçirdiği krizden kaynaklanmıştır.

"DARP İZİ YOKTUR"

2- Mihriban Hurmacı tarafından yapılan paylaşımlardaki; darp, tehdit ve hakaret iddiaları kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Paylaşılan fotoğraflarda da görüleceği üzere sadece kan bulunmakta olup, darp izi dahi yoktur. Ayrıca Savcılık tarafından alınan sağlık raporuyla da basit tıbbi müdahale ile giderilecek nitelikte izler olduğu ortaya konulmuştur. Buna sebebiyet veren de Mihriban Hurmacı'nın bizzat kendisidir. Yapılan abartılı, yanlış, eksik ve gerçeğe aykırı beyan ve açıklamalar ile müvekkilim Özer Hurmacı kamuoyu nezdinde küçük düşürülmeye çalışılmaktadır. Kamuoyunu yanıltmaya çalışan ve müvekkilim Sn. Özer Hurmacı hakkında gerçeğe aykırı algı yaratmaya çalışan Mihriban Hurmacı hakkında tüm yasal ve hukuki süreçlerin yürütüleceğini bildiririz. Kamuoyuna duyurulur."

kanlar-icinde-kalan-esinin-iddialarina-ozer-14714039_8299_m

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler