MAGAZİN

Mika Raun kalça ve göğüs yaptırdı! "Kadın olmak bana yakışıyor"

TikTok fenomeni olarak tanınan ve estetiklerle bambaşka bir görünüme kavuşan Mika Raun, hastane odasından paylaşım yaptı. Mika Ruan'un paylaşımı sonrası göğüs ve popo ameliyatı olduğu iddia edildi. Mika Raun ameliyatın ardından yaptığı paylaşımlarda da göğüslerini ön plana çıkaran dekolteli elbiseler tercih etti. Mika Raun son halini paylaşarak "Kadın olmak bana yakışıyor" dedi.

Geçtiğimiz aylarda yaptırdığı estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Mika Raun son paylaşımıyla herkesi şoke etti. Mika Can Raun daha önce alın, şakak, yanak, burun, dudak ve çenesinden geçirdiği estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşmüştü. TikTok fenomeni bununla da kalmadı ve göğüs ve kalça için de ameliyat masasına yattı.

Armağan Çağlayan'a katılarak ayda 50 bin lira harcadığını söylemesiyle olay olan Mika Can Raun son olarak hastane odasından bir paylaşım yapınca dikkat çekti.

drh

SON HALİ GÜNDEMDE

Göğüs ve kalçasından ameliyat olduğu iddia edilen Mika Raun'un TikTok'taki son paylaşımları da öne çıktı. Mika Raun'un göğüs ve kalçalarında gözle görülür değişiklik vardı.

1

Mika Raun'un son halini görenler "İnanılmaz bir değişim", "Çok güzel olmuşsun", "Gelsin dekolteli pozlar" yorumları yaptı.

nhnp

Mika ayna karşısında da siyah iç çamaşırlarıyla poz verdi ve "Kadın olmak bana yakışıyor" dedi.

1

2

İşte Mika Raun'un son hali...
2

3

4

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler