SPOR

Mircea Lucescu için flaş iddia: Dönmek istiyor

A Milli Futbol Takımı ile yolları ayrılması beklenen Mircea Lucescu'nun, Dinamo Bükreş'e geri dönmek istediğini söylediği kaydedildi.

Mircea Lucescu için flaş iddia: Dönmek istiyor

Şenol Güneş'in A Milli Takım'ın başına geçeceği iddlarının ardından takımdan ayrılacağı konuşulan Mircea Lucescu için Romanya'dan flaş açıklamalar geldi.

Dinamo Bükreş Teknik Direktörü Mircea Rednic, "Lucescu, Dinamo Bükreş'e seve seve geri dönerim demiş. O saygı duyduğum bir adam, çok da hayran olduğum birisi ancak Dinamo'da Lucescu ile birlikte çalışamam. Yine de ona ilk teklifi ben yaparım. Eğer Lucescu Dinamo'ya gelirse de bunu başardığım için benim heykelimi diksinler" dedi.

"DİNAMO'NUN DURUMUNU BİLİYOR"

Dinamo Bükreş'in eski oyuncularından Ionut Lupescu ise Lucescu ile bir araya geldiğini belirtirken, "Onunla bir restoranda buluştuk, Dinamo'nun durumunun çok kötü olduğunu o da biliyor. Bu kabus içinde ona takıma gelip gelmeyeceğini soramadım" ifadelerini kullandı.

Dinamo Bükreş, 23. haftası tamamlanan Romanya Ligi'nde 28 puanla 10. basamakta yer alıyor. Mircea Lucescu, İtalya'ya gitmeden önce 1985-1990 yılları arasında Dinamo Bükreş'in teknik direktörlüğünü yaptı. (SPORX)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Senin yerin ne Dinamo Bucuresti ne de Steaua. Senin yerin Bucuresti Huzur Evi Mircea.
@giuseppe07 Takım Mafyası;Kibar Devreli-Darbeli Matkap Fiko ile Baş saz arkadaşı Kelaynak Tinerci Tüpçü ortak Projesi Titrek Bunak Mircea'da Mission Failed!(Görev Tamamlanamadı!) Grande Capo Fatih,ITİBARSIZLAŞTIRILAMADI-DEĞERİ DAHA DA YÜKSELDİ...Şimdi Çakma Filozof,ADAM GİBİ ADAM(!)Şenol hoca göreve gelebilir;)
İSABET KARAR A MİLLİ TAKIMIN BAŞINDAKİ KİŞİ YABANCI TEKNİK DİREKTÖR OLAMAZ.
Takım Mafyası;Kibar Devreli-Darbeli Matkap Fiko ile Baş saz arkadaşı Kelaynak Tinerci Tüpçü ortak Projesi Titrek Bunak Mircea'da Mission Failed!(Görev Tamamlanamadı!) Grande Capo Fatih,ITİBARSIZLAŞTIRILAMADI-DEĞERİ DAHA DA YÜKSELDİ...Şimdi Çakma Filozof,ADAM GİBİ ADAM(!)Şenol hoca göreve gelebilir;)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler