Model adayı genç kızın burnunu kırdılar

İngiltere’de 27 yaşındaki Emma Clark, annesi ve teyzesiyle geçirdiği bir günün arından eve dönmek için bindiği trenden indikten sonra bir adamın yumruklu saldırısına uğradı. Defalarca yumruklanan Clark’ın burnu kırılırken, polis de olayla ilgili inceleme başlattığını açıkladı.

Model adayı genç kızın burnunu kırdılar

Olay, İngiltere'nin Güney Tyneside şehrinde yer alan South Shields sahil kasabasında meydana geldi.

'NorthEast Calendar Girls' modellik yarışması büyük finalinde yarışan 27 yaşındaki Emma Clark, annesi ve teyzesiyle dışarda vakit geçirdikten sonra eve dönmek için trene bindi.

Ancak, Clark trenden indikten sonra bir adam yanına gelerek Clark'a 'Madras' caddesinde oturup oturmadığını sordu. Clark'ın, daha önce hiç bu caddeyi duymadığını söylemesi üzerine sinirlenen adam, Clark'a saldırıp, defalarca genç kadının yüzünü yumrukladı. Clark'ın annesi kızını kurtarmaya çalışırken, teyzesi de durumu hemen polise ihbar etti.

640xauto (2)

Meydana gelen olayda burnu kırılan Clark olayla ilgili medyaya yaptığı açıklamada, "Güzel bir gün çok kötü bir şekilde bitti. Saldırıdan sonra nefes almakta zorluk çekmeye başladım. İnsanların, o adamın bana neler yaptığını görmesini istiyorum ama bu şekilde de dışarıda yürümek istemiyorum. Bu korkunç bir his, olaydan sonra doğru düzgün uyuyamıyorum. Eğer yalnız olsaydım daha kötü şeyler olabilirdi" ifadelerini kullandı.

Öte yandan açıklama yapan polis, yerel saat ile 23.55 civarı gelen ihbar üzerine olay yerine bir ekip gönderildiğini belirterek, olayla ilgili başlatılan inceleme kapsamında 55 yaşındaki bir şüphelinin gözaltına alındığını ancak daha sonra serbest bırakıldığını ve incelemenin sürdüğünü bildirdi.

KAYNAK: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
hak etmiştir kimse kimseye durduk yere vurmaz iyi yapmış yapan
yakında sen karını öldürürsün seni hayvan barınağına kapatmaları gerek
@gakkos2323 Aldığın nickten nasıl bir yaratık olduğun belli. Bir gün senin de ağzını burnunu kırarlar sebepsiz yere, o zaman anlarsın.
yani diyorsunki dünyada herkes akli basinda
benim bildiğim Elazığ lı böyle birşey söylemez.sen Elazığ lı değilsin.
Kızcağıza yazık olmuş, eski haline gelir umarım. Adam psikopatın tekiymiş, belli. Yoksa böyle güzel masum bir kız ne yapabilir ki?
resme bakarken bile içim acıdı nasıl bir kişi bunu yapabilir yabancı ülke de olsa umarım bunu yapan yakalanır ve ağır bir ceza alır yaptığı yanına kalmaz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler