SPOR

Muaythai Milli Takım seçmesi Tatvan'da tamamlandı

Muaythai Milli Takım seçmesi, 19 - 21 Nisan tarihlerinde Bitlis'in Tatvan ilçesinde gerçekleşti. Seçmeler, Türkiye şampiyonu olanlar ile Uluslararası EMF Antalya Açık Kupası'nda en iyi dereceyi yapan sporcuların Milli Takım A ve B kategorisi için mücadele etmesiyle sona erdi.

Muaythai Milli Takım seçmesi Tatvan'da tamamlandı

Seçmelere Halis Avşar Spor Kulübü 4 milli sporcusu ile katıldı. Sporculardan biri dünya şampiyonasına, üçü ise kendi imkanları ile Avrupa Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

WhatsApp Image 2019-04-24 at 13.50.12

Milli Takım seçmeleri ve müsabakalarının açılış töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile yapıldı.

Törene Bitlis Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Vekili Hasan Yıldız, Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, Federasyon Asbaşkanları Şakir Bayramoğlu, Halil Demir, Mehmet Salih Aygün, Genel Sekreter Korkmaz Atalay, Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Işık, İstanbul İl Temsilcisi Teknik Direktör Halis Avşar, Doğu Anadolu Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Ömer Uğur, Teknik Kurul, görevli MHUK ve AMHK, müsabakalarda yarışan sporcular ve sporseverler katıldı.

WhatsApp Image 2019-04-24 at 13.50.11 (3)

Törende konuşma yapan Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Vekili Hasan Yıldız, seçmelerin yapılmasına katkı sağlayan, Tatvan Kaymakamlığı, Tatvan Belediyesi, Ticaret Odası ve BYK Başkanı Ömer Uğur ile destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

WhatsApp Image 2019-04-24 at 13.50.11 (1)

WhatsApp Image 2019-04-24 at 13.50.10


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler