Mucize Doktor'un Ferman'ı Onur Tuna: Küfürlere gelirsek...

Savant sendromlu doktor Ali Vefa'nın öyküsünün konu edinildiği Mucize Doktor'da, Doktor Ferman'ı canlandıran Onur Tuna sosyal medya hesabından gelen tepkilere yanıt verdi.

Mucize Doktor'un Ferman'ı Onur Tuna: Küfürlere gelirsek...

Yeni sezona hızlı başlayan ve sezonun dikkat çeken dizilerinden olan Mucize Doktor’un oyuncularından Onur Tuna hayranlarından gelen yorumlara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Mucize Doktor'da Doktor Ferman'a hayat veren oyuncu Onur Tuna yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

1

"Arkadaşlar ilginiz için sonsuz teşekkürler. Ferman’a gelen küfürlere gelirsek... İnanın ben de ediyorum izlerken:)) ama hırsızın bile neden hırsızlık yaptığını bilemeyiz... İzlemeye devam çünkü güzel dostluklar zor sınavlardan geçer. Sevgiler..."

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜMDE NE OLACAK?

Yeni sezona hızlı başlayan ve sezonun dikkat çeken dizilerinden olan Mucize Doktor’un 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni fragmanda, Ali Vefa’nın hastaneye, insanlara ve doktorluğa alışma sürecinde yaşadığı yeni maceralar ekrana gelecek. Yeni bölümde Ali Vefa, insan ilişkilerini geliştirebilmek için uğraşıyor ancak yaşadığı sorunların çözülmesi için bir miktar zamana ihtiyacı olduğu görülüyor. İlk kez bir hastasını kaybeden Ali, Adil hocaya isyan ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
vallahi çok güzel gidiyor inşallah böyle soluksuz izleriz. bütün oyuncular çok başarılı hele ali vefa çok başarılı...
yine bir amerikan dizisi kopyası. yahu kendiniz düşünün yaratıcı olun biraz
güzel dizi bayıldım tavsiye ederim izleyin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler