Müge Anlı sağlıkçıları hedef aldı ortalık karıştı!

Ünlü sunucu Müge Anlı’nın canlı yayında sağlık çalışanlarını hedef alması yoğun eleştirilere neden oldu.

Türkiye'nin en çok izlenen televizyon programlarından birine imza atan Müge Anlı'nın atv'de ekrana gelen kendi yayınında söyledikleri yine gündem olmayı başardı. Bu sefer hedef ise konukları değil, sağlık emekçileriydi.

'SONRA DİYORLAR Kİ DOKTORA İYİ DAVRANIN'

MedyaRadar'da yer alan habere göre, migren ağrısı çektiği için salgın nedeniyle hastaneye girmek istemeyip arabada iğne olmak istediğini anlatan Anlı, doktorun bu isteğini kabul etmediğini söyledi. Bu duruma sitem eden Anlı, "Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın. Anlatamıyorsun derdini, inşallah bir gün sen de aynı tavırla karşılaşırsın da anlarsın" diyerek konuşmasına devam etti.

Sosyal medya kullanıcıları ve sağlıkçılar ise bu sözlerin ardından sosyal medyada kampanya başlattı. İçinde bulunan zorlu dönemde sağlık çalışanlarına karşı kin ve nefret oluşturmakla suçlanan Anlı’ya ağır eleştiriler yöneltildi.

Binlerce sosyal medya kullanıcısının ‘mügeanlıözürdile’ hashtagi ile attığı tweetler sonrası konu trend topic listesinde bir numaraya kadar da yükseldi.

İşte o anlar ve gelen tepkiler:

vmssldkvm-h1t6

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 159 yorum
müge hanım ünlüsün diye sana bu ayrıcalık yapılamaz hele bu günlerde bu sözler çok yanlış yakışmadı sana.
@06_golden_06 ayrıcalık istememiş ki sıradan vatandaş gibi iğne yapılmasını istemiş ve bence gayet haklı
ünü batsın mafya ağzıyla hele virüs belasiyla mücadele ederken hiç olmadı bu kaçıncı gaf haddini bil
@iphone_2015 otoparktaki aracina doktoru cagirip bana burda igne yap diyerek mi az mantikli ol
rezil kadın mafya ağzıyla konuşuyor
Haklısın Atv de program yaptığı için yakışmadı, fox da yayın yapsaydı, kesinlikle haklıydı
milletin sıra beklediği iğneyle 1 haftada ayağa kalkan imparator??
@iphone_2015 evet sadece iğne yapılmasını istemiş ama gayri resmi bir şekilde hastahane dışarısında arabasının içinde, yani kendisine özel muamele istemiş haksız olduğu konu bu.Bunu da ünlü olduğu için kabul ederler sanmış ama karşı taraf bunu kabul etmemiş doğru olanı yapmışlar.İğne yapmak tehlikeli olabilir hastahanede doktor gözetiminde yapılmalı.
Müge denen kişi hiç bir şeyin bilincinde değil.yada reklam peşinde .arabada iğne olacakmış .zavallı yaa .çok hollywood filmi izleyip etkisinde kalmış.o iğneyi yapmayan dr.a mükafat vermek lazım ibret için.
@annehatice penislin gibi ağır iğneler tam teşekkürlü devlet hastahanelerinde yapılır sadece ve gayet haklı iğnesini nerede yaptıracak vatandaş ?
@annehatice migren aşını yaptırcam diyo penisilini nerden çıkardın bi de teşekkürlü değil o teşekküllü okuma yazman yok bari burda yaygara yapma
Böyle bir davranışı Müge Anlı 'ya yakıştıramadım. İçinde bulunduğumuz kötü halde, sağlıkçılarımız olmasaydı tüm Türkiye maf oldu.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler