SPOR

Ve başkan açıkladı! Fatih Terim...

Galatasaray'da son dönemlerde en çok konuşulan konular arasında yer alan Fatih Terim'le ilgili olarak Mustafa Cengiz'den flaş bir açıklama geldi. Mustafa Cengiz, Fatih Terim'le aralarında herhangi bir sorun bulunmadığını belirtti.

Ve başkan açıkladı! Fatih Terim...

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, devre arasında transfer yapıp yapmayacaklarına ve Fatih Terim ile ilgili çıkan haberlere dair Gaziantep'te açıklama yaptı.

"Devre arasında transfer operasyonu olacak mı?" şeklinde gelen soruya Mustafa Cengiz, "Galatasaray, dinamik bir yapı. Şartlar ve koşullar elverdikçe..." cevabını verdi.

"HOCAMIZLA SORUN YOK, SELAM EDİYORUZ"

"Teknik heyet ile yönetim arasında bir sorun var gibi gösteriliyor. Ne düşünüyorsunuz?" sorusuna Galatasaray Başkanı, şu cevabı verdi.

"Gösterilebilir, olabilir. Galatasaray'ı parçalamak, bölmek ve onu yok etmek isteyen rakipler olabilir. Buna alet olanlar da olabilr. Biz buna gülümsüyoruz. Başka hiçbir şey demiyoruz. Hocamızla neredeyse her hafta uzun uzun bir aradayız. Biz bir sorun görmüyoruz. Fakat, bunu sorun olarak görmek isteyenler varsa da onlara selam ediyoruz."

"YİNE KUPALAR KALDIRACAĞIZ"

Bu sezon ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde aldıkları sonuçlarla ilgili gelen soruyu ise Galatasaray Başkanı, "Olabilir. Biz bunları hep yaşadık. Dümdüz bir çizgi izlemek mümkün değil. Hele böyle bir ortamda, bütün parametrelerin, dinamiklerin değiştiği futbol dünyasında sürekli aynı neticeyi almanız mümkün değil. Dünyanın en pahalı kadrolarını kuran takımlar için de geçerli, Galatasaray için de geçerli, herhangi bir takım için de geçerli. Fakat, Galatasaray'ın çizgisi, nasıl biz kuruluşumuzdan bu yana 95 kez kupa kaldırmışsak yine kupaları kaldırmaya devam edeceğiz. Bundan emin olabilirsiniz." sözleriyle cevapladı.

"DOĞRU YÖNETİLEN BİR MAÇ DİLİYORUM"

Gaziantep ile ilgili de açıklama yapan Cengiz, "Ben genelde maç öncesi ve sonrası konuşmuyorum. Gaziantep'in bir özelliği benim çocukluğumun, özümün olduğu yer. Başarılar diliyorum. Fair-Play içinde doğru yönetilen bir maç diliyorum. Hak edenin kazanmasını diliyorum. Hak edenin de Galatasaray olmasını istiyorum." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Biz İmparatordan memnunuz kıskananlar çatlasın...
biz sizden cok memnunuz altikoseler :D
bu açıklamadan bi kaç hafta sonra fatih terim yolcu notu alın.
mariano ve marcao bu ikisi problem ikisi ni şutlayın takım düzelir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler