SPOR

CANLI

Mustafa Cengiz devam ederse Fatih Terim bırakacak

22 Mayıs tarihinde seçim yapılmazsa Galatasaray'da işler karışacak. Mayıs ayındaki seçim, koronavirüs nedeniyle ertelenirse yeni sezon planlamasını Mustafa Cengiz yönetimi yapacak. Böyle bir durumda 31 Mayıs'ta sözleşmesi bitecek olan Fatih Terim, kenara çekilecek. Kısacası Galatasaray'da seçim yoksa Terim de yok.

Mustafa Cengiz devam ederse Fatih Terim bırakacak

Galatasaray yönetimi, seçim tarihi olarak 22 Mayıs gününü açıkladı. Ancak Galatasaray kulislerinde seçimin bu tarihte yapılma ihtimalinin koronavirüs önlemleri nedeniyle oldukça zor olduğu konuşuluyor. Seçimin eylül ayında yapılma ihtimalinin daha gerçekçi olduğu dile getiriliyor.

Seçim, mayıs ayında yapılmazsa Mustafa Cengiz yönetimi bu seçimin yapılacağı tarihe kadar görevine devam edecek. Bu olasılıkla birlikte yeni sezon planlaması da başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi tarafından yapılacak.

TÜM PLANLAR BELİRLENDİ

Teknik direktör Fatih Terim'in Galatasaray ile sözleşmesi 31 Mayıs tarihinde bitiyor. Terim, başkan Mustafa Cengiz'in son dönemdeki açıklamalarından dolayı oldukça rahatsız. Seçim mayıs ayında yapılmazsa tecrübeli teknik adam, Cengiz yönetimiyle çalışmak istemiyor.

Mustafa Cengiz belirlenen seçim tarihine kadar istifa ederse o zaman da İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak başkanlık görevine devam edecek. Bu durumun gerçekleşmesi halinde teknik direktör Fatih Terim'in nasıl bir karar vereceği ise merak konusu.

(AKŞAM)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
ARTIK BIRAK İMparaTOR.. GENÇLERE FIRSAT VERİLSİN. GS'DE OKAN, ÜMİT, HAMZA, BÜLENT GİBİ GENÇ VE TERİM'İ ARATMAYACAK ADAMLAR VAR. TERİM ARTIK KULÜP BAŞKANI OLMALI..
her zaman soylerım sen o kalecılere dua et simoviç tafarel momdragon ve muslera senı buralara getirdi, yoksa sende anadolu takımını çalıştırcak kapasıte bıle yok he ben çalıstırırım dıyosan çalıstırda basarılarını gorelım ımparator bana gore yılmaz vuraldır çünkü alt sıralardan takım çalıştırıp kümede tuttuğu oluyor en azından bu cesateri var hadı ıstıfa ettıkten sonra alt sıralardan bı takımla anlaşta kapasıtenı gorelım dıycemde sende nerde o yürek haybecı ALLAHyürü kulum demiş sana hepsı bu
Simoviç derken Simoviç varken terim teknikdirektör müydü artı terim ilk şampiyon olduğu yıllarda Galatasaray ın zayıf yeri kale idi madem kötü hoca ülkemizi tarihinde ilk kez Avrupa şampiyonasına götüren kim di bunca yazı yazmışsın ama boş yazmışsın fener kaleci yönünden belki Türkiyenin en iyisi yıllardır milli takım kalecileri nerdeyse fenerden çıkıyor ama ne hikmetse en az şampiyon olan takım da fener oldu terimin gs ın başında olduğu yıllarda
Helal kardeşim. Hazıra konmaya bişeler yaptı. Gerisi hikaye...
Simavi varken Fatih TERİM yoktu. Mondros varken de çok kısa süre çalıştılar. Taffarel de ilk 4 yıllık serüvenin son 2 senesinde vardı. Bi kabullenin bu adamın futbol dehası olduğunu. yada gidin kendi evinizde oynayın.
herkes gider imparator kalir .
Takım
O
Av
P
Geri Dön