SPOR

Mustafa Cengiz: Yönetime saldırılar haksız, biz gerekeni yapıyoruz

Galatasaray'da olağan yönetim kurulu toplantısı sonrası konuşan Başkan Mustafa Cengiz, "Rahatsız olduğum bir şeyden bahsetmek istiyorum. Yönetime haksızca saldırılıyor. Yok hakeme bir şey demedin, Ali'ye Veli'ye bir şey demedin diye laflar ediliyor. Biz gerekeni yapıyoruz" dedi.

Mustafa Cengiz: Yönetime saldırılar haksız, biz gerekeni yapıyoruz

Galatasaray'da haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Kulüp başkanı Mustafa Cengiz, Türk Telekom Stadyumu'ndaki toplantıdan önce GSTV'ye açıklamalarda bulundu.

Başkan Mustafa Cengiz, "Türk halkının dualarıyla buradayım. Hiçbir saat yönetimden kopmadım. Bütün rahatsızlığım süresince 3 ağır operasyon geçirdim. Namus yükü, çocukluk aşkımızın yükünü aldık. Bir emanet aldık. Emanet kadar güzel bir şey yoktur. Galatasaray bizim namusumuzdur. Galatasaray yürüyen, dev bir mekanizma. Bu mekanizma duramaz. Her gün onlarca konuyu istişare ettik. Yönetim kurulu tek tek geldi. Yönetim Kurulu'ndaki arkadaşlarımla telekonferans yapıyoruz. Kuruldakilerin tamamı çalışıyor. Gerektikçe geliyorlar, çalışmalarını anlatıyorlar: Süreç devam ediyor. Galatasaray asla durmaz. Galatasaray'ın olduğu her yerde şampiyonluk ve iddia vardır. Bu süreci de kolaylıkla atlatacağımıza inanıyorum. Taraftarımız iyi ki var" ifadelerini kullandı.

"ALGI OPERASYONLARI VAR"

Mustafa Cengiz sözlerini şöyle bitirdi: "Rahatsız olduğum bir şeyden bahsetmek istiyorum. Yönetime haksızca saldırılıyor. Yok hakeme bir şey demedin, Ali'ye Veli'ye bir şey demedin diye laflar ediliyor. Biz gerekeni yapıyoruz. İlla ki demeçle veya deklarasyonla değil. Camiamız rahat olsun. Gereken anında yapılıyor. Reaksiyon anında veriliyor. Yönetim olarak buraya iyi niyetle geldik. Hiçbir ajandamız yok. Camiadan ve taraftardan istirham ediyorum."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
HAKEMLERİ KAÇ LİRAYA BAĞLIYORSUNUZ ONU DA SÖYLESENİZE MALUM 30 YILLIK KADROLU HAKEMLERİNİZ VAR...
Büyük başkan vizyon karizma ADAM
yok canım size birşey olmaz.. var kayıtları falan elinizdedir sizin istediğinizi yaparsınız algıcılar.. :DDD hele bak bak algı varmış.. geysenin hakkı yeniyormuş... ay canlarım yapmayın gözlerim doldu anasını satayım.. yürüyün la ordan.. en son konuşacak sizsiniz la.. adaletsizlik kendinize yapılınca eyvallah.. ama başkasına yapılınca algı malgı muhabbetleri.. yemin ederim ki çok acınası dudumdasınız lan..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler