MAGAZİN

Nejat İşler'in çifte mutluluğu

Muğla Süper Amatör Lig takımlarından Gümüşlük Gençlikspor'un başkanlığını yapan ünlü oyuncu Nejat İşler, Menteşegücü ile bugün oynanan 4'üncü haftanın kapanış maçında çifte sevinç yaşadı.

Nejat İşler'in çifte mutluluğu

Gümüşlük Gençlikspor, ev sahibi olduğu karşılaşmayı 2-0 kazanarak liderlik koltuğuna otururken, ailesinin ziyareti İşler'e ayrı bir mutluluk kaynağı oldu. Müsabakayı kendisini ziyaret için Gümüşlük'e gelen annesi Zehra, babası Nihat İşler ve yeğeni Alım Sezer'le birlikte seyreden Nejat İşler'in maçta son derece heyecanlı olduğu gözlendi. İşler, takımının 16. dakikada Mustafa, 27. dakikada İhtilal'le bulduğu gollerin ardından rahatlayıp, keyifli bir doksan dakika izledi.

Maç öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan baba Nihat İşler, "Oğlumun hem sanat hem de spor çalışmalarını heyecanla izliyoruz. Kendisini ziyarete gelmiştik, maçta da yalnız bırakmak istemedik. Güzel bir maç oldu" diye konuştu. Karşılaşma sonrası konuşan Nejat İşler ise kulüp olarak önemli bir atılım yaptıklarını belirterek, "Gümüşlük Gençlikspor önümüzdeki sezon için, Avrupa'nın saygın kulüpleriyle de çalışmakta olan spor-pazarlama ajansı Result Sports ile bir işbirliği anlaşması imzaladı. Sosyal medya, sponsorluk, iletişim, PR ve çeşitli danışmanlık hizmetlerini kapsayan bu işbirliğinin kulübümüze faydalı olmasını umuyoruz. Bugünkü maçta üç puan alarak liderliğe yükseldik. Galibiyeti bugün doğum günü olan oyuncularımızdan Koray'a armağan ediyoruz" dedi.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler