Neslihan Doğrusöz'den bakirelik itirafı

Cinsiyet yönelimini değiştiren Neslihan Doğrusöz, katıldığı programda değişiminden önce hiç erkeklerle birlikte olmadığını ve bakire olduğunu itiraf etti!

Katıldığı moda programıyla adını duyuran 33 yaşındaki Neslihan Doğrusöz, ameliyatsız cinsiyet değiştirdi. Sakal ektiren Doğrusöz, adını da Doruk olarak değiştirdi. Bir programa konuk olan Doğrusöz, samimi açıklamalarla yeniden gündem oldu.

Gazeteci Sibel Arna'nın YouTube kanalı üzerinden yayınlanan 'Sibel Arna ile Sırrı Nedir?' isimli programa konuk olan Doğrusöz, çocukluğundan bu yana yaşadığı tüm süreçleri şu sözlerle anlattı:

"Küçüklüğümden beri kendimi hep erkek hissettim. Ablalarımın yataklarının başında Tarkan'ın posteri varken benim Ahu Tuğba ve Hülya Avşar'ın posterleri vardı. Bir kız arkadaşım vardı ama ailelerimiz bilmediği için yan yanayken kanka gibi takılıyorduk. El ele gezen çiftlere çok özenirdim.

"BAKİREYİM"

Hiçbir erkek arkadaşım olmadı. Süreçten önce de bakireydim. Değişimde önce erkeklerden bir teklif geldiğinde direkt 'Sen gaysin herhalde, erkeklerden hoşlanıyorsun' diyordum. Bana yürüyen erkeklerle her seferinde kankaya bağlıyorduk olayı. Ama hiçbir zaman bir erkekten hoşlanmadım.

ameliyatsiz-cinsiyet-degistiren-neslihan-dogrusoz-12419877_4267_m

"BABAM ESKİ AKTÖRLERDEN"

Toplum baskısı, aile korkusu derken değişim için çok geç kaldım. Ailem şu an beni çok destekliyor. 18 yaşında ailemden uzaklaşmak istedim çünkü annem benim boxerlarımı yıkamak zorunda değil ya da babam erkek parfümlerimi görmek zorunda değil. Babam eski aktörlerdendi Tufan Doğrusöz.

"KADINLIK HORMONU ALDIM"

Babam bir dönem beni arayarak 'Ne ölüme ne ölüne' dedi bir sene hiç ailemi görmedim. Sonra eve gittim annemlerle sarılıp ağlaştık. Babam istediği için kadınlık hormonu aldım ve ilk defa sütyen giydim. Ailecek bir Neslihan'ı zorladık. Göğüslerim zaten çok küçüktü şimdi aldırdım. Bir yıllık bir ilişkim var hayatımda kendimi hiç lezbiyen gibi görmedim hep erkek olarak gördüm.

neslihan-dogrusoz-doruk-do

"ERKEKLİK HORMONU KULLANIYORUM"

Erkeklik hormonu için testosteron kullanıyorum. Bu da sinir yapan bir şey. Vücudum da spor yaptığım için değişiyor. Sakal eklettirirken çok acı çektim. 11 saat sürdü. İşlem sırasında uyuşturulduğu için o an acı hissetmedim. Aynaya baktığım sırada Neslihan'la vedalaştığım için ağladım. Bu süreç benim çok hoşuma gidiyor. Benim ben olmamım sırrı cesaret. 16 yaşındayken enseme yaptırdığım dövme de bile 'Kendini keşfetmek büyük cesaret işidir" yazıyor. Selin Ciğerci, Rüzgar Erkoçlar, Bülent Ersoy gibi isimler bana cesaret verdi. Umarım ben de başkalarına cesaret veririm."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
ALLAH seni ve senin gibilerini yakacak cehendende ALLAHIN yarattığı bedeni degiştirin siz nasıl yaşıyorsunuz bu gurursuz halsizlik ile anlam veremiyorum
cahil herif bunun bilimsel bir yanı var bu insanlar keyfine cinsiyet değiştirmiyor.madem senin allahin çok kudretli idi bu insanları sorunsuz yaratsaydi.dogdugundan beri erkeklik hormonu ağır basmış ve kimseye zarar vermeden tercihini yapmış..gerci bir müslümandan hoşgörü beklememek lazım ne de olsa onlar için herkes cehennemlik bir tek siz gireceksiniz cennete..tabi yersen!!!!!
@bugici1 erkeklik hormonu 33 yaşından sonramı bastırmaya başladı tamamen reklam kokan ameliyataız erkek oldum diyor sakal ektirmiş tutmazsa epilasyonla tamam yaradan herkesi kusursuz yarattı bu dünyadaki herşey sınav ;) inanmayanlara sadece yol gösteririz ister gelirler ister gelmezler en büyük kopya kuran-ı kerim okursan geçersin sınavı
@aaltay_1983 Ahanda ünlü filozof konuşmuş. Sosyal medyadan birkaç yazı okumuş, olmuşmu sana ateist filozof. Birde bu gibilerin her konuda bilgisi vardır. Vur vır konuş şurlar. Herkese ders verirler.
@aaltay_1983 islam ve müslimanları genele vurup yargılamak sanin gibi dinsiz ateist maymundan geldiğine inanan birinin olmayan beyni için çok ağır gelir serin ol..
@aaltay_1983 İşte sınavda işin bu kısmında. Kimse mükemmel yaratılmadı ve herkes birşeylerle sınanıyor. Herkesin sınavı başka. Bu kadında geçemedi. Öldükten sonra başka bir hayata geçince o zaman göreceksiniz herşey için geç olduğunu.
@bugici1 Sen de onun kadar cahilsin.Bu şekilde cevap veren birisi hoşgörünün ne olduğunu anlamaz.Senin hangi inanca bağlı oldunu bilmem ama ,araştırmanı bir daha yap derim.SON söz daima yaradanındır.Hiç kimse başkası hakkında ahkam kesemez.Ve ben çok şükür MÜSLÜMANIM.VE BÜTÜN İNANÇLARA ,YAŞAMLARA SAYGILIYIM.BANA SAYGILI OLDUKLARI MÜDDETÇE.
umarım kimse seni örnek almaz
vah vah ne hallere geldi ülke millet ne yaşına, ne görüntüsüne ne cinsiyetine razı bakalım bunun sonu ne olacak
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler