Nurseli İdiz'den Serdar Ortaç ve Coşkun Sabah'a sitem! 'Büyük ayıp'

Coşkun Sabah ile Serdar Ortaç salgın nedeniyle konserleri iptal edilince, ‘Masraflarımız çok, hazıra dağ dayanmaz’ açıklamasını yapmıştı.

Nurseli İdiz'den Serdar Ortaç ve Coşkun Sabah'a sitem! 'Büyük ayıp'

59 yaşındaki oyuncu Nurseli İdiz, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına bağlandı ve şöyle konuştu; Aylık 20 bin TL kaybım var. Ama birçok kişinin ekonomik sıkıntı çektiği bu zamanda Coşkun ile Serdar’ın açıklaması ayıp.
5eafb89a18c77325e026cca4
Benim kenarda birikmiş param olabilirdi ama yanlış bir ticari hamle ile bütün mal varlığımı kaybettim. Bir ticari başarısızlığa düştüm. Çok büyük borçlar ödedim. En büyük hatam. Birikim yapmamak. Belki daha az borç ödeyip kendime saklayabilirdim. Hala da borçlarım var umarım işler açılır da her şey hallolur.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
serdar rahmetli Ahmet KAYA’ nın ahını aldı iflah olmaz.
eee. bir gün suyun biteceğini, musluğun kesileceğini vanaların kapanacağını düşünmeliydin..hep 25 yaşında mı kalacağını zannettin...görmedin mi hiç zamanında senin gibi meşhur olup bugün pazarlarda karnını doyurmak için sergi açıp çalışanları, darülacezelefde yoksulluktan bakımsızlıktan kimsesizlikten ölen sanatçıları...?
Aslında mesele musluğun kapanacağı veya genç kalmayacağı değil , mütevazi yaşamayı kabullenmemeleri .. standartları ve beklentileri yüksek olunca bizlere göre değil ama kendilerine göre sıkıntı kaçınılmaz oluyor.
acmı kalmış beyzdeler lux yasamı bıraksınlar ku arı karı kız olayları bıraksınalar bak nasıl yasanıyor sonucta beyzadeler ssk lı işçilşer değil gecede onbınlerce para kaldırıyorlar terbıyesızlık yapmasınlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler