MAGAZİN

O Ses Türkiye'nin şampiyonu belli oldu

O Ses Türkiye'de dün akşam kıran kırana bir mücadele yaşandı. Birbirinden güzel performansların yarıştığı O ses Türkiye'de şampiyon belli olurken yarışmanın tarihinde ise bir ilk gerçekleşti.

O Ses Türkiye'nin şampiyonu belli oldu

Ekranların en fazla seyredilen ve heyecan dolu müzik yarışma programı O Ses Türkiye'de dün akşam sezon finali gerçekleşti. Muhteşem performansların sergilendiği O Ses Türkiye yarışmasında şampiyon belli oldu. Sonuçla birlikte 2011'den bu yana yayınlanan yarışmada bir ilk gerçekleşti.O SES TÜRKİYE'DE KİM ŞAMPİYON OLDU?

6 yarışmacının adını finale yazdırdığı yarışmada kademeli olarak elemeler yaşandı. Sona kalan iki isim ise Hadise'nin takımından Dodan Özer ile Gökhan ve Hakan'ın takımından Resul Aydemir oldu. Yapılan son halk oylaması sonucu Dodan Özer birinciliği göğüsledi. Bu sonucun ardından Hadise O Ses Türkiye'de ilk kez kazanan jüri oldu. Yarışmayı kazanan Dodan hem araba hem de single çıkarmaya hak kazandı.

ŞAMPİYON NELER SÖYLEDİ?

O Ses Türkiye birincisi Dodan Özer çok mutlu olduğunu, temkinli davrandığını ama içine doğduğunu belirtti. Özer tüm Türkiye'ye ve katkıda bulunan herkese teşekkür etti. İlk kez şampiyonluk elde eden jüri üyesi Hadise ise gözyaşlarına engel olamadı.

DODAN ÖZER KİMDİR?

Dodan Özer, 38 yaşında. Asıl memleketi Muş'un Varto ilçesi olan yarışmacı, İstanbul'da yaşamını sürdürüyor. Ailesinin İzmir'e yerleşmesi sonrasında müzikten kopmadı ve müzik tutkusuna devam etti. Dodan Özer 1997 yılında Murat Öztürk ile Dodan Project adlı grubu kurdu. İlk gün Ali Ekber Çiçek'e ait "Haydar Haydar" isimli parçayı seslendirdi.

HADİSE'NİN SEVİNCİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Okuyucu Yorumları14 yorum
 • 162 Oy
  BU YARIŞMALARDADA HİLE VAR AYNI İŞKİRİN NOTER HUZURUNDA ÇEKİLİŞ YAPIP BİR EVDEN 9 KİŞİNİN İSMİNİN ÇIKMASI GİBİ KİME NEYE GÜVENECEĞİZ
 • 15 Oy
  Bravo Tebrikler DODAN ÖZER..!!
 • 15 Oy
  buyarışmada nezaman adaletli seçim olmuş ki şimdide olsun hadiseyi zorla şampiyon yapıcaklar diye saçma sapan bir tarzı olan adami şampiyon yaptılar hakeden kesinlikle resul aydemirdi
 • 14 Oy
  Alevi kimliği ile Alevi türkülerle elbette birinci seçilir.ekranda onu gören Aleviler oy verdi.kimse adil yarışma demesin.
 • 10 Oy
  Acunun önermediği bir isim olmasa Resul zor finale kalırdı
 • 4 Oy
  Şu cırım cırım cırlayan, garip garip sesler çıkarmayı şarkı söylemek, sözüm ona sanat sanan bir şahıs şampiyon oldu ya! Pes! Vallahi pes! Dahada izlemeyin bu saçma yarışmayı!
 • 4 Oy
  yine hak etmeyen kazandı geçen seneki gibi
 • 4 Oy
  En çok çırlayanlar finale kaldı.
 • 4 Oy
  gönüllerin şampiyonu Resul adam gibi adam...gerisi yalan dodan..
 • 4 Oy
  sırf hadiseyi şampiyon yapmak için tezgah kurmuşlar
 • 3 Oy
  Dodan kürtçe de ''dünde kalan'' demektir ve dodan da bir kürt kardeşimizdir. tebrikler yolun açık olsun sevgili dodan
 • 3 Oy
  Dodan olmuş ama insan bir teşekkür eder Muharrem ertaşa Neşet ertaşa nasıl bir ego dur bu, ilk söylediği türkü Muharrem ertaşı taklit ederek gibi gündeme düştü
 • 3 Oy
  Reyting almak için hile, şike şart olmuş ülkede.
 • 3 Oy
  önceden hazırlanmış iyi senaryo 6 yıldır şampiyonluk görmeyen hadise ne hikmetse dodan adlı şarkıcı ile birinciligi elde etti noter huzurunda diyolar bence noter moter yok ortada jüri bu sene hadisenin birinligi için anlaşmışlar belliki finale gelene kadar hadise 3 şarkıcı ile girdi finale gelindiginde 2 düştü sonra sözüm ona seyirci oyları ie 1 düştü oda dodan oldu akşam herşey bir oyundan ibaretti hadise birinci olunca şaşırıp heyecan bile yapmadı bahaneden bagırıp çagırıyor sahnede sanki haberi yokmuş gibi iyi oynadı acunda ona vermiş oldugu birincilik sözün tutmuş oldu bu vesileyle

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.