MAGAZİN

Oğlumun adını ağzına alma

'Barış Akarsu Anma ve Müzik Günleri'nde sahneye çıkan İsmail YK, Barış Akarsu'nun babası tarafından ağır bir şekilde eleştirildi.

Oğlumun adını ağzına alma

Bartın'ın Amasra İlçesi'nde düzenlenen 'Barış Akarsu Anma ve Müzik Günleri'nde sahneye çıkan İsmail YK, yaklaşık 10 bin kişiyi hareketli şarkıları ve danslarıyla coşturdu. İsmail YK'ya tepki gösteren Barış Akarsu'nun babası Selahattin Akarsu ise, "İsmail YK buraya neden geldiğini bilmiyor. Sahnede oğlumun adını ağzına almadı" dedi.

Bodrum'da, 3 yıl önce geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Barış Akarsu anısına, memleketi Amasra'da düzenlenen 'Barış Akarsu Anma ve Müzik Günleri'nin ikinci gününde İsmail YK konser verdi. Liman mevkiindeki alanı dolduran yaklaşık 10 kişi konseri izlerken, ilçeye akın edenler nedeniyle yollar tıkandı. Amasra'da okulların bahçeleri, araziler ve Türkiye Taş Kömürü Amasra Müessese Müdürlüğü'nün bahçesinin araçların park etmeleri için açılmasına rağmen, trafik kilitlendi. Yolda kalanlar yaşananlara tepki gösterirken, çıkan olaylarda bazı kişiler polis tarafından karakola götürüldü. 22.30'da sahneye çıkan İsmail YK, dansları ve şarkılarıyla herkesi coşturdu. Konser saat 00.30 sıralarında sona ererken, İsmail YK sevenlerinin tezahüratları arasında sahneden indi.

'BURAYA PARA İÇİN GELMİŞ'
Barış Akarsu'nun babası Selahattin Akarsu, İsmail YK sahneden indikten sonra öfkelenerek şunları söyledi: "İsmail YK buraya neden geldiğini bilmiyor. Sahneye çıktıktan sonra oğlumun adını ağzına almadı. Kendisine verdiğimiz Barış fotoğraflı tişörtü dahi açmadı. Sonradan kendisine not ulaştırıldığında Barış'ın adını ağzına aldı. Buraya Barış ruhundan yoksun gelmiş, para için gelmiş. Barış ruhu Haluk Levent'te var, Selda Bağcan'da, Yavuz Bingöl'de, Onur Akın ve Kazım Koyuncu'da var." Polis memurları Selahattin Akarsu'yu sakinleştirmeye çalıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön